30 Temmuz 2016

Profilo B.E. Müşteri Memnuniyeti Yok Saydılar!

1 aydır Profilo bulaşık makinemiz soğuk su ile yıkama yaptığı için 29.07.2016 tarihinde çağrı merkezi aracılığı ile servis talebinde bulundum. Servis gelerek ısıtma pompasının arızalı olduğunu belirtti ve 380 TL servis ücreti talep etti. Ürünün garantisinin bitmesinin üzerinden 3 gün geçmesine rağmen müşteri memnuniyeti adına hiçbir işlem yapılmadı.

Kayıtlarda mevcuttur, birkaç ay önce aynı cihaz için bulaşık deterjanının tabletleri erimediği için servis talebinde bulunmuştum. Gelen servis tablet olarak kullanmayın bunları ezerek kullanın demiş ve yine servis ücreti almıştır. Bulaşık deterjanının tabletinin erimemesi aslında o tarihlerde de makinenin ısıtma pompasının problemli olduğunun göstergesidir. Müşteri memnuniyetini hiçe sayan, yapılan tüm işlemleri garanti dışı tutmaya çalışan servisleri ile Profilo güvenimi yıkmıştır.

Osman 2.647 Okunma

Cevaplar

  • Profilo B.E. Temsilcisi30 Temmuz 2016

    Değerli Müşterimiz, Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 77 66 Profilo Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Ayrıca www.profilo.com.tr’den Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da [email protected] mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir. Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, PROFİLO İletişim Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön