20 Nisan 2016

Profilo B.E. Gecikmeli Değişim!

14.04.2016'da kurulumları yapılan Profilo Beyaz Eşyalarımdan Bulaşık Makinemde su akıtma gözlemlenmiş ve servis yetkilisinin incelemesi sonucu makinede kırık olduğu saptanmıştır. Değişim için aynı gün yetkili kişi kayıt açmış ancak 16.04.2016'da değişim için fabrika onay vermiştir. Bu tarihten itibaren de 7 iş günü içinde değişim yapılacağı söylenmiştir.

Aciliyet belirtmeme rağmen 5 gün geçmiş ve üstelik müşterinin herhangi bir sorumluluğu olmaksızın bu problemi firma gecikmeli işlem yaparak müşteriye yansıtması Profilo gibi büyük bir firmaya yakışmadı.

Depo ya da mağazalarında aynı ürün mevcut değil mi anında değişimi yapıp müşteri memnuniyeti sağlanmıyor. 7 iş gününü geçerse Tüketici Mahkemesi'ne servis raporları ve müşteri hizmetleriyle yaptığım görüşme kayıtları ile birlikte işlem başlatacağım. Bu prosedüre artık son verin ve insanları lütfen parasıyla rezil etmeyin!

Anil 768 Okunma

Cevaplar

  • Anil20 Nisan 2016

    Sn. Yetkili Arkadaşım, ben zaten daha önce de 3 kez görüştüm müşteri temsilcilerinizle, sonuç makinam hala yok. Lütfen artık bir çözüm sunun erteleme sunmayın!

  • Profilo B.E. Temsilcisi20 Nisan 2016

    Değerli Müşterimiz, Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 77 66 Profilo Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Ayrıca www.profilo.com.tr’den Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da [email protected] mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir. Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, PROFİLO İletişim Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön