08 Temmuz 2015

Profilo B.E. Derin Dondurucuda Nemlenme Sorunu!

23/10/2013 tarihinde Profil o marka derin dondurucu aldım geçen ay alt tarafı nemlenmeye başladı servisi çağırdım ev rutubetli dedi. Cihazın yerini değiştirdi. Sonra 1 hafta takip edelim dedi takip ettik nemlenme devam etti.

Fabrikadaki mühendisler eve rutubet ölçer takmak için karar almışlar. Geldiler hem cihaza hem eve nem ölçer koydular. 5 gün takip ettiler hiçbir sorun çıkmadı. En son verdikleri karar cihazın altına 10 cm yüksekliğinde 4 adet ayak takmak. İstemedim tabi. Cihazın orijinali bozulur amam dedim. Cihazı bir türlü değiştirmiyorlar.

Hayrettin 1.154 Okunma

Cevaplar

  • Hayrettin23 Temmuz 2015

    23/10/2013 tarihinde Profil o marka derin dondurucu aldım geçen ay alt tarafı nemlenmeye başladı servisi çağırdım ev rutubetli dedi. Cihazın yerini değiştirdi. Sonra 1 hafta takip edelim dedi takip ettik nemlenme devam etti. Fabrikadaki mühendisler eve rutubet ölçer takmak için karar almışlar. Geldiler hem cihaza hem eve nem ölçer koydular. 5 gün takip ettiler hiçbir sorun çıkmadı. En son verdikleri karar cihazın altına 10 cm yüksekliğinde 4 adet ayak takmak. İstemedim tabi. Cihazın orijinali bozulur dedim. Cihazı bir türlü değiştirmiyorlar. Ben gittiğim evlerin hiçbirinde sandık tipi dondurucunun altında 10 cm ayak görmedim. Kabul ederseniz onarım bu diyorlar. Cihazı değiştirmiyorlar.

  • Profilo B.E. Temsilcisi08 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz, Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 77 66 Profilo Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Ayrıca www.profilo.com.tr’den Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da [email protected] mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir. Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, PROFİLO İletişim Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön