02 Şubat 2016

Profilo B.E. Çamaşır Makinesi Sorunu.

Profilo cmg140dtr model 4 aylık çamaşır makinesinin farklı zamanlarda yırttığı iki ayrı çamaşır sebebiyle 12.01.2016 tarihine servis kaydı oluşturduk. Gelen servis personeli yırtık çamaşırların resmini çektikten sonra rapor tutacağını beyanla evimizden ayrıldı. Ne gelip gittiğine dair ne de makineyi kontrolüne dair evrak tanzim edip vermedi. Baktım geri dönen yok 10 gün sonra çağrı merkezini aradım. Makineyi kullanmakta tereddüt ettiğimizi bildirdim. Bilgi almak istedim. Servis kaydı oluşturdu. Servis telefon ile aradı, gelmedi. Rapor ile ilgili araştırıp döneceğini bildirdi. 10 gün daha geçti. Halen arayan yok, gelen yok, bilgi veren yok. Tam bir pişmanlık oldunuz bende.

Aykut 687 Okunma

Cevaplar

 • Aykut'un Teşekkür Mesajı20 Haziran 2016

  Makinenin onarımı yapılarak deforme ürünler ile ilgili mağduriyetim giderildi. Teşekkürler.

 • Aykut02 Mart 2016

  25.02.2016 tarihinde Profilo Bölge Temsilcisi tarafından ziyaret edildik. Profesyonelliği kendini belli ediyordu. Servisin yaptığı incelemeleri biraz daha ayrıntılı yaparak kazan ve körük değişimi yapılmasına karar verdi. Parça temini için gerekeni yapacağını ve makinenin serviste minumum kalmasını sağlayacağını, yıpranan çamaşırın bedel iadesi için söz vermemekle birlikte elinden geleni yapacağını beyanla ayrıldı. Çamaşır makinemiz 29 Şubat Pazartesi günü alınarak kazan körük değişimine müteakip 02 Mart Çarşamba günü teslim edildi.

 • Aykut02 Mart 2016

  25.02.2016 tarihinde Profilo Bölge Temsilcisi tarafından ziyaret edildik. Profesyonelliği kendini belli ediyordu. Servisin yaptığı incelemeleri biraz daha ayrıntılı yaparak kazan ve körük değişimi yapılmasına karar verdi. Parça temini için gerekeni yapacağını ve makinenin serviste minumum kalmasını sağlayacağını, yıpranan çamaşırın bedel iadesi için söz vermemekle birlikte elinden geleni yapacağını beyanla ayrıldı. 29 Şubat Pazartesi alınarak 02 Mart Çarşamba günü teslim edildi.

 • Aykut14 Şubat 2016

  Yorum iki sayfanın ikincisi 20 dakika kadar sonra Ümitköy servisi 65914122 Fiş No.. ile temiz yıkamıyor, deterjan ve yumuşatıcı kokusu ortama yayılıyor şikayetlerim not alındı. Çamaşır yırtması kontrolü yapıldı tamburda çapak görülmedi. Çamaşırın tanburla körük lastiği arasına sıkışan çamaşır yırtması olduğu görüldü tüketiciye bilgi verildi yazıldı. Arkadaş bunu nasıl gördü çok merak ettim. Hadi gördü diyelim bu Tanbur körük makineye ait değil mi? Tanbur körük yırtınca ben mi kabahatliyim. Servis 3 Şubat'ta geldi bugün halen değişiklik yok.

 • Aykut14 Şubat 2016

  Yorum iki sayfanın birincisi Servis tekrar geldi tekrar fotoğraf çekti. Tam işimiz tamamlandı gidiyoruz diyordu ki kendilerinden evrak talep ettim. Daha önce tamamlanmış olan işlem ne hikmetse uzadı hangi programda yırtıldı kaç derece idi sıkma devri kaç idi ekstra bir özellik seçilimiydi gibi devam edip gitti.

 • Profilo B.E. Temsilcisi02 Şubat 2016

  Değerli Müşterimiz, Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 77 66 Profilo Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Ayrıca www.profilo.com.tr’den Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da [email protected] mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir. Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, PROFİLO İletişim Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön