Profilo B.E. Çamaşır Makinası Temiz Yıkamıyor.

Şerife A. |

Sürekli evime servis almama karşın 2013 Haziran ayında aldığım ürün yüzünden çekmediğim kalmadı, temiz yıkamıyor sürekli servis geliyor fakat hep aynı şeyler söylenip gidiliyor sıcaklık normal şu seviyesi normal deniliyor mesela ama bu çamaşırlar neden temiz yıkamıyor dediğimde suda bekletin deniliyor. Bir çamaşır 2 gün suda bekler mi ya beklettim diyelim yine mi çıkmaz? Bu nasıl iş? aldığım ürünle ortada kaldı değişim istiyorum onda da sorun çıkarıyorsunuz işin peşini bırakmayacağım. Teknisyenleriyle görüştüğümde rezistans değiştirilirse sorun giderilir dendi Profilo B.E. ekibi hiçbir işlem yapmadan gidiyor.

Etiketler :

Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun Yıkama Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Şerife A.
  11 Temmuz
  13:44

  2013 yılından bu yana şikayetime herhangi bir çözüm olmadığı halde çağrı merkezi arayıp; evinize servis yönlendirmesi yapalım; demektedir siz tüeketicilerinizde dalga geçiyorsunuz ben servis istemiyorum çözüm bulamıyorsunuz benim mağdur olduğum yeter artık değişim istiyorum

 • Şerife A.
  02 Temmuz
  08:17

  Şikayetimi sonuna kadar göstereceğimm tüketici hakem heyetine başvuracağım bu kadar basit değil

 • Şerife A.
  01 Temmuz
  12:37

  Bana teşkeür etmeyin ezbere kopyala yapıştır yapıp özür dileme olmuyor müşteri memnuniyeti böyle olmaz

 • Şerife A.
  27 Haziran
  12:38

  İlk şikayetimden sonra bugün müşteri hizmetleri tarafından arandım ve halen önceki görüşmelerde olduğu gibi tespit yapmak istediklerini belirtmektedirler 2013 Haziran\'dan beri değişen hiçbir şey olmamasına rağmen ürün temiz yıkamıyor dememe rağmen ben hu kadar düzensiz ve ilgisiz bir çağrı merkezi ve servisi bölge müdürlüğü görmedim ayrıca diğer markaların bölge müdürlükleri tüketici memnuniyetini hat safhada tutarken bu profilo neden uyuyor cem bey diye bir bey vardı ve Nevşehir de kart vererek size yardımcı olacağım dedi ama böylemi yardım ediliyor kalite anlayışınız bumu?

 • Şerife A.
  26 Haziran
  13:34

  En son teknisyen geldiğinde ürünümden yana memnun değilim dediğimde bu ürün pek iyi değil eski bir model iyi yıkamaması normal keşke başka bir ürün alsaydınız dedi böyle kurumda çalışıp benim makinamın temiz yıkamaması normal mi demeliyim nasıl bir işletmesiniz kimseye tavsiye etmiyorum bu markayı bu iş çözülene kadarda şikayetimi devam ettireceğim herkesin ürünü normal yıkarken benim ki neden yıkamıyor

 • 25 Haziran
  17:16

  Değerli Müşterimiz,

  Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz.
  Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir.
  Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 77 66 Profilo Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Ayrıca www.profilo.com.tr’den Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da profilodestekmerkezi@bshg.com mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir.
  Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla,

  PROFİLO İletişim Merkezi