11 Mart 2013

Profilo B.E. Buzdolabı Su Akıtıyor!

Profilo marka 3 aile olarak 3 adet buzdolabını aynı tarihte satın aldık ve 3 tanesi de her ne hikmetse garantileri bittikten sonra hepsi birden aynı yerlerinden arızalandılar. Müşteri hizmetlerini de aradık arızanın sadece indirimli yapılabileceğini bildirdiler.

Garantisi bitse dahi bu arızanın fabrika üretiminden kaynaklandığını düşünüyoruz ve arızanın servis tarafından ücretsiz yapılmasını talep ettik yapmayacaklarını söylediler.

3 tane dolabın aynı yerlerinde ve aynı arızayı vermeleri olacak şey değildir.Dolapların arızaları buzluğun altındaki deliklerden dolabın içine su damlıyor ve dolabın içi soğutmuyor koku yapıyor hiç ama hiç memnun değiliz.

Süleyman 1.162 Okunma

Cevaplar

  • Profilo B.E. Temsilcisi11 Mart 2013

    Sayın İlgili , Şikayet konusu olayımızda tüketicimizin 01/04/2008 tarihinde satın aldığı Buzdolabında mevcut olan arızasının parça değişimi yapılarak giderilebileceği hususu kendisine bildirilmiş olup,, tüketicimiz cihazın onarımına izin vermediğinden herhangi bir işlem yapılamamıştır. Tüketicimiz, onarımı kabul ettiği takdirde gerekli işlem derhal yapılacak olup cihaz faal hale getirilecektir. Bilgilerinizi rica ederiz. Saygılarımızla PROFİLO İletişim Merkezi 444 77 66

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön