Profilo B.E. Buzdolabı Her Sene Bozuluyor.

Emral P. |

Buzdolabı her sene aynı yerinden bozulur ve size kullanıyorsunuz tabi ki bozulur derler. Garantiniz de yoksa servis ücreti için 30 TL onarım için 200 TL alırlar. Para kazanmanın farklı yolu. Eşyaları bir senelik yapıp piyasaya sürüyorlar kullanıcı hatası olmayan bir durumdan dolayı her sene cebimizden 230 TL para çıkıyor.

Etiketler :

Tekrar Eden/Giderilemeyen Sorun Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emral P.
  25 Haziran
  17:19

  Bir aylık sure içerisinde 3 defa teknik destek ekibi gelmesine rağmen dolap aynı şekilde yani bozuk. Kartı bozuk dediler yaptılar, aynı hatayı 4 defa verdiği için ezberledik artık dedik arkasında da bir parça değişiyor yok karttan dediler. İki kere kart değişti dolap aynı soğutmuyor. En son gelen teknik servis termostatına baktı (en başta soylediğimiz yer) arızanın oradan kaynaklı olduğunu söyledi. Biz biliyoruz size anlatamadık. Kart değişimi yaptıkları için termostat değiştiremiyorlarmış. Sonuç dolap bozuk. Neyi yaptılar anlamadık. Sonuç olarak profiloyu tercih etmeyin.

 • Emral P.
  19 Mayıs
  15:36

  Profilo destek ekibinden Duygu Hanım ve Hande Hanıma yardımlarından dolayı teşekkür ederim. Firma olarak gerekli yanlış anlaşılmaları düzelterek tüketici maduriyetini giderme çabalarından dolayı tüketici ve profilo markasını kullanıcısı olarak memnuniyetimi belirtir iyi çalışmalar dilerim.

 • Emral P.
  19 Mayıs
  15:13

  Yardımcı olduğunuz konu sadece teknisyenin eve gelip evet bu dolap bozuk demesi oldu. Garanti sürem bittiğim için benden 200 TL talep edildi. 5 kez aynı hatayı veren bir ürününüz var, bu buz dolabını yaptırmayacağım. Bu konu ile ilgili olarak nereye başvurmam gerekiyorsa onu yapacağım. İlk işim Tüketici haklarına başvurmak.

 • 12 Mayıs
  15:23

  Değerli Müşterimiz,

  Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz.
  Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir.
  Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 77 66 Profilo Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Ayrıca www.profilo.com.tr’den Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da profilodestekmerkezi@bshg.com mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir.
  Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla,

  PROFİLO İletişim Merkezi