15 Nisan 2015

Profilo B.E. Bulaşık Makinem Temiz Yıkamıyor.

Profilo Bulaşık makinesini dokuz aydır kullanıyoruz. İlk aldığımız günden beri hiç bir şekilde yıkamıyor ve pis su bırakıyor tabaklarımızı çatlatıyor. Deterjandandır diye iki üç kere deterjan değiştirdik pril finish ve tableti de sıvısı da hiçbir şekilde eritmiyor. Deterjandan da olmadığını anladık. İki kere servis geldi bir kere genel sorumlu geldi ve hiçbir şekilde çözüm bulunmadı.

Çoğu bulaşığımı ellerimde yıkıyorum. Bulaşık makinesi yüzünden tencere setini garanti kapsamında değiştirdim. Yemek takımımın yaldızlı yerleri giderdiği için onu da atamıyorum. Yani Profilo bulaşık makinesi alacağınıza almayın daha iyi zaten elinizde yıkamanız gerekiyor. Hiçbir şekilde memnun değilim ve diğer kullananlarda memnun değil. O kadar şikayet ediyoruz arıyoruz hiçbir şekilde ürünlerine sahip çıkmıyorlar.

Enes 2.083 Okunma

Cevaplar

  • Enes27 Nisan 2015

    Çevremdeki insanlara gönüllü elçi oldum profilo markasını almamaları için madem öyle işte böyle siz bekleyin bakalım

  • Enes24 Nisan 2015

    Profilo uzmanı geldi makinayı kontrol etti güya sorunu çözdü bütün sorunları hissetti buldu tabak çatladı diyoruz makinadan değil diyor kirli bırakıyor diyoruz dikkat çekiyorum (bence profilo nun sloganı olmalı bu) "bizim makinemiz yıkamaz o kimyasalın görevi" dedi şaka gibi resmen kesinlikle memnun değilim bu makineden gerekli yasal haklarımı da tabi ki kullanacağım kimseye de tavsiye etmeyeceğim tüm tanıdıklarıma da bu markayı kötüleyeceğim sakın sakın almayın diye!

  • Profilo B.E. Temsilcisi15 Nisan 2015

    Değerli Müşterimiz, Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 77 66 Profilo Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Ayrıca www.profilo.com.tr’den Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da [email protected] mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir. Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, PROFİLO İletişim Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön