Profilo B.E. Bayinin Teşhir Ürünü Satma Israrı!

Turgut Ç. |

Kurban Bayramından önce Keçiören Ankara adresinde birkaç mağazası bulunan Belekler Mobilya B**** B.'ten Profilo marka bir derin dondurucu aldım. Ödemesini kredi kartı ile yaptım. Teşhir ürünü gönderdiler, kavga dövüş, rica minnet geri aldırdım. Aynı ürünü paketleyip gönderdiler!

10-15 kere Profilo yetkili servisini aradım 10 günde zor geri aldılar. 25 gündür de defalarca hem satıcıyı hem de Profilo'u aradım ödemem hala iade edilmedi. Profilo müşterilere karşı ilgisiz. Bayiler Profilo yetkililerini kaale almıyorlar.

Etiketler :

Bayi Personel Kusurlu-Arızalı Ürün Teslimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Turgut Ç.
  23 Ekim
  14:12

  Kaç gündür uğraşıyorum iade için. Profilo yetkilileri iade için bayileri Belek Mobilyanın bankaya talimat verdiğini söylüyor. Bankayı arıyorum talimat falan yok diyorlar. Profiloyu arıyorum talimat verildiyse yazının bir süretini mail atın diyorum. İpe un seriyorlar. Anladığım kadarıyla paranın gücü geçiyor. Bayide para var. Ona sözleri geçmiyor. Bayi gıcıklığına işlem yapmıyor. Profilo yetkililerinide önemsemiyor. Gönderdim talimat diyerek kandırıyor oyalıyor. Olan tüketiciye oluyor. Ben koskoca Profilonun bayi karşısında bu kadar aciz kalacağını ve markasına güvenerek malını satın alan müşteriyi böyle mağdur edeceğini rüyamda görsem inanmazdım. Son durum bu maalesef.

 • Turgut Ç.
  21 Ekim
  08:53

  Klasik standart cevaplar. 4447766 yı belki 30 defa aramışımdır. Söyledikleri sizi 24 saat içinde ararız. Başka hiçbir şey yok. Ne müşteriyi adam yerine koyuyorlar ne de çözüm üretiyorlar. Keçiörendeki sıradan bir bayiye bile sözleri geçmiyor. Gönderdiğim emailin altında telefon No.. yazılı olduğu halde tamamını bile okumadan email ile benden tel No.. istiyorlar. Sözümdeyim almadan 4-5 kere düşünün.

 • 20 Ekim
  14:42

  Değerli Müşterimiz,

  Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz.
  Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir.
  Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 77 66 Profilo Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Ayrıca www.profilo.com.tr’den Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da profilodestekmerkezi@bshg.com mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir.
  Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla,

  PROFİLO İletişim Merkezi