Profilo B.E. Anakart Yanması.

Osman K. |

Bulaşık makinem birkaç gün önce su boşaltmamaya başladı. Servisi çağırdım, dün geldiler. Makineyi incelediler bazı işlemler yaptılar açtılar kapadılar vs. Makine çalışır durumdaydı fakat su boşaltmıyordu. Dediler ki anakartın değişmesi gerekli. Tamam dedim "garanti sürem devam ediyor , garanti kapsamına girer değil mi" diye sordum evet dediler. Bugün geldiler yeni anakart ile beraber, makineyi çalıştırmayı denedi ilk olarak başka işlem yapmadan fakat ışığı bile yanmadı makinenin.

Söktüler anakartı, dediler bu anakart yanmış, yüksek voltajdan yanmış muhtemelen bu garanti kapsamına girmez dediler. Dedim kardeşim dün çalışıyordu bu gece mi yandı voltajdan? Artı evde diğer cihazlara da zarar verir voltaj ama her şey sapasağlam. Apartmanda da böyle bir şey yaşayan yok. Neyse 350 lira dediler karta, almadım. Profilo B.E. çağrı merkezine ilettim durumu, eğer garantiden değişmezlerse mahkemeye vereceğim.

Etiketler :

Kusurlu-Arızalı Ürün Teslimi Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Haziran
  14:52

  Değerli Müşterimiz,

  Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz.
  Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir.
  Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 77 66 Profilo Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Ayrıca www.profilo.com.tr’den Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da profilodestekmerkezi@bshg.com mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir.
  Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  PROFİLO İletişim Merkezi