17 Ekim 2016

Profilo b. e. Derin Dondurucu Bozuldu Zararım Hat Safhada!

2013 yılında oğlum K*** g*** tarafından alınan derin dondurucu 12.10.2016 günü 2. defa arıza yaptı. Eskişehir yetkili servis görevlisi gelip kontrol ettiğinde kompresör arızası olduğunu ve yenisi ile değiştirilebileceğini söyleyerek makineyi götüreceğini söyledi. İçindeki donmuş gıdaları boşaltmamızı söyledi. Kendilerine bu gıda maddelerinin bozulacağını bunun için geçici olarak kullanabileceğim bir derin dondurucu istediğimde veremeyeceklerini söyleyerek derin dondurucuyu alarak gittiler.

Derin dondurucudan çıkan donmuş et vb. gıdaların tamamı erime sonucu bozuldu. Yaklaşık 2000 TL zararım oldu. 3 gün geçti halen derin dondurucu tamir edilip getirilmedi. Bu nasıl bir müşteri memnuniyeti. Bundan dolayı tüketici haklarına şikayette bulunacağım.

Arif 788 Okunma

Cevaplar

  • Arif 19 Ekim 2016

    Bu şekilde hizmet verneye devam ederseniz bir tek müşteriniz kalmaz. Bilin istedim.

  • Profilo B.E. Temsilcisi17 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 77 66 Profilo Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Ayrıca www.profilo.com.tr’den Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da [email protected] mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir. Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, PROFİLO İletişim Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön