Toplam çözüm sayısı
..
Prof. Dr. Serhat Fındık ile ilgili

Şikayetin Durumu

 •   Yayında
 •   Cevaplandı
 •   Çözüldü
 • profile
 • profile
2 Destekçi
  7 Yorum

Yeni karşılaştırma

ile

Prof. Dr. Serhat Fındık  Para Odaklı Hizmet Sunuyor!

12237görüntüleme
Berkay
Berkay 4 hafta önce

Haziran 2021 de Sn... Serhat Fındık' a babamın öksürük, nefes darlığı, kilo kaybı ve halsizlik şikayetleri sonucunda muayene olmaya gittik. İlk başta her şey çok güzeldi. Hatta içeri girdiğimizde çıkarın şu maskeleri ya yok korona diye bir şey esprileri sonrasında gelen ikramlar ve c vitamini ikramları vb... Babamı muayene etti, kan tahlilleri ve röntgen, bt, pet görüntülerini inceledikten sonra ben teşhisi koydum seni sapasağlam yapacağım demesiyle sevinçten havalara uçtuk. 

Ondan sonra teşhisi koydum ama bu birkaç farklı hastalık da olabilir kesin emin olmak için biyopsi isteyeceğim ama merak etmeyin size yardımcı olacağım Marmara Üniversitesi ® Eğitim ve Araştırma hastanesinde çok iyi bir Prof arkadaşım var sinek ısırığı gibi yapar bu biyopsiyi demesi üzerine daha da sevindik. Sonra yanımızda bahsetti Prof olan Sn. ****beyin danışmanını aradı telefonu hoparlöre alarak size bir hastamı gönderiyorum çok ilginç bir vaka gerekeni yaparsanız  ***  hocama da selam söyle tarzında bir şey dedi. 

Biz çok sevindik tabi yine. Sonra Prof ***  bey in asistanı  ***  bey ile görüştük. Bize sabah 9:30 da orada olmamızı söyledi. Oraya gittiğimizde bizi odasına çağırdı. Babamın akciğerinden ameliyatla parça alınması gerektiğini söyledi. Daha önce muayene olduğumuz doktor kesinlikle akciğerden parça alınmamasını söylemişti ama burası akciğerden alınması gerektiğini söyledi. Sonrasında da devlet hastanesinde olmamıza rağmen bu işlemler için 13 bin Tl ödeme yapmamız gerektiğini söyledi. Tabi bu biyopsi işlemini Prof *** bey hafta sonu özel bir hastanede gerçekleştirecekmiş. Ver babamın tahlillerini belgelerini böyle iş olmaz dediğimde de ya gelin gitmeyin bir şekilde hallederiz vb... Şeyler söyledi. 

En son tamam bu hastanede yaparız biyopsi işlemini ama randevu almanız lazım o zaman da ameliyata kim girer bilemem ama ***  bey bir an önce biyopsiyi yaptırmanızı istiyor dedi. Aldık belgeleri moralimiz bozulmuş şekilde dışarı çıktık. Sonrasında Sn... Serhat  Fındık 'ın asistanı Sn... ** *** ' ı arayıp, bizden para istendiğini fakat bizde bu kadar para bulunmadığını söylediğimde telefonu yüzüme kapattı. Devlet Üniversitesi hastanelerinde böyle olayların yaşanması ne kadar utanç verici bir durum. Sonrasında babam NKÜ araştırma hastanesinde ki tedavisine devam etti, bacağından biyopsi yapıldı ve sarkoidoz teşhisi koyuldu ve tedavisine başlandı. Şu an Allah'a şükür iyi durumda. Sn... Serhat fındık tamamen paracı bir insandır.  

 • profile
 • profile
2 Destekçi
  7 Yorum

7 Yorum

Cem
Cem3 hafta önce
 

Onlar sizdepara var sandı galiba yazıklar olsun

 1
Yasemin
Yasemin3 hafta önce
 

Kocaeli devlet Hastanesi, ultrason ve diğer tedaviler için ücret istiyor, ücret vermezsen bilmem ne zaman sıra gelir diyor, doktorların suçu yok, suç işleten devletin, emir verenlerin. Özel gibi adı devlet sadece, yani her yerde böyle.

Selçuk
Selçuk3 hafta önce
 

Serhat fındık hakkında Youtube.com yorum yaparız bu konu ile ilgili bakalım ne cevap verecek 👎👎👎

 1
Emrah
Emrah3 hafta önce
 

Yaşadığınız olay Türkiye şartlarında hele böyle ünlü bir doktor için anormal bir durum mu? Yoksa ülkemizin genel sorunu mu? Hocayı değil sistemi şikayet edin, adam paracı olsa bedavaya ekran ekran gezmek yerine fahiş fiyatlara hasta kabulü yapardı. Serhat hocadan çok daha az bilindiği halde bir muayene için 2000 TL isteyen doktorlar var bu ülkede.

 1
Berkay
Berkay3 hafta önce
 

Haklısınız onları da siz şikayet edin o halde.

Nazan
Nazan2 hafta önce
 

Resmen Serhat hocayı karalama kampanyası başlatmışsınız ama başaramayacaksınız

Berkay
Berkay2 hafta önce
 

Hanımefendi Serhat hocayı aşı konusunda destekliyorum fakat bu konu farklı bir konu böyle bir şey çok tehlikeli olmasına ve buna gerek olmamasına rağmen babam akciğerinden ameliyat olsa ne gibi kötü sonuçlarla karşılacaktık siz değil biz yaşayacaktık. Söz konusu olay sadece para değil yanlış tedavi de. Umarım bir gün aynı şeyleri yaşamak zorunda kalmazsanız.

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Yeni karşılaştırma

ile

Benzer Şikayetler

profile
 • 0görüntüleme
 • 3 hafta önce

Ben de serhat hocayı YouTube.com dan tanıdım. O ve onun gibi aşı karşıtları yüzünde aşı olmamıştık şimdiye kadar.covite yakalandık ailecek. Bu devletin verdiği ilacı kullanmayın ölürsünüz dedi herkes. Sağlıkçısından tutunda yakınlarıma kadar ilacı kullanmaya korkuttular. Serhat fındık beyin telefonu...

profile
 • 0görüntüleme
 • 10 Eylül 10:56

Serhat hocayı sosyal medyadaki videoları ile tanıdım. Açıklayıcı detaylı anlatımları ile güvenimizi kazandı. 5 gündür düşmeyen ateşimiz vardı, testimiz negatif çıktı ama covidde şüphelendik. 6 Eylül 2021 günü kendisine başvurduk. Hem kendim hem eşim muayene olduk. Tedaviye başladı. Covid değil, ciğe...

 • profile
1 Destekçi
profile
 • 0görüntüleme
 • 26 Temmuz 17:04

1 ay önce sırta vuran göğüs ağrısı için gittim muayene etti e nabızdan çekildiğim röntgen tomografileri inceledi alerjik bronşit teşhisi koydu ilaçları 1 ay dediği gibi düzenli kullandım hiçbir yararını görmedim. Aradım sekreteri çıktı konuyu anlattım doktorumuz tekrar muayene olup 750 vermem gerekt...

 • profile
1 Destekçi
1 Yorum
profile
 • 0görüntüleme
 • 19 Haziran 18:05

Prof. Serhat beyi 19 Haziran 2021 de bir TV kanalında izledim. Virüse karşı çok eski bir mide ilacının etken maddesini için dedi. (f...). Yani o mide ilacını söyledi. İsim vermiyorum. Virüsün hücre içine girmesini engelliyor dedi. Bunu duyan her izleyici gidip o mide ilacından alacak ve leblebi gibi...

 • profile
 • profile
 • profile
5 Destekçi
8 Yorum