Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Procsin.com İade Seçeneği Var Ancak Mesaj Yazılabiliyor Sadece!

profile
29 Temmuz 2022
3.028

İlk olarak Hepsiburada ® üzerinden yorumlara bakarak, Procsin ürünleri aldım, daha sonra 29.90 TL kampanyasını gördüm ve kendi sitesinden iki ayrı çoklu ürünler içeren sipariş verdim biri geldi, gelen ürünlerin çoğunun kullanılmamışlığını, sıfır paketlendiğini belirten bu kapaklardaki plastik şerit yoktu! 

Parfüm de söyledim onların bir kutusu bile yoktu ve birinin kapağı da yoktu. Hadi neyse dedim, güneş kremini sürdüm ve dışarı çıkar çıkmaz aktı suratımdan şıp şıp. Ertesi gün belki evde yeteri kadar emmesini beklemeden çıkmışımdır dedim -hatayı kendimde aradım- 30 dakika dan fazla evde bekleyip çıktım bu kez, ancak sonuç yine aynı. Keratinli saç bakıp spreyi aldım yine hezimet. Procsin ürünlerinden kimler gerçekten memnun bilmiyorum ama internetteki yorumların çoğu gerçek kullanıcılara ait değil bence.

Son olarak henüz günlerdir 'hazırlanıyor' statüsündeki siparişimi iptal etmek istedim ancak karşıma mesaj yazacağım bir kutucuk çıktı oradan da döneceklerini sanmıyorum, WhatsApp ®'tan da mesajlar bile iletilmiyor. Kullandığım ürünleri de Tüketici Hakem Heyeti'ne şikayet edip incelemeye gönderteceğim çünkü etikette yazan ve vaat edilenlerin tamamen asılsız olduğu görüşündeyim.

Siparişlerimi iptal etmek, kullanmadığım ve hala elime ulaşmamış tüm ürünleri iade etmek istiyorum!

Benzer Şikayetler

1

Procsin Bozulmuş Ürün

profile
02 Ekim 2022
11.007

Procsin markasından online alışveriş sitesinden bir adet güneş kremi ve bir adet parfüm satın aldım. Ürünler kargoya çok geç verildi ve elime çok geç ulaştı. Ulaştığında da daha önce de kullandığım güneş kremini açtığımda yapısı bozulmuş olarak elime ulaştı. Parfüm de kullanılmayacak şekilde kokusu ...

Procsin Bozulmuş Ürün
Procsin Bozulmuş Ürün
3 Destek
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.
Benzer Şikayet Yaz