sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Procsin Siparişim Kargoya Verilmiyor

Evren Evren03 Haziran 15:26

Web sitesinden 21 Mayıs'ta verdiğim sipariş hala kargoya verilmedi. Müşteri hizmetlerine ulaşılmıyor. Siparişi iptal etme şansımız da yok. Sipariş verdiğim üründen ihtiyacım olduğu için başka firmadan tekrar almak zorunda kaldım. Stokta ürün göründüğü halde hala neden kargoya verilmedi? Zaten elime ulaşsa bile ne şekilde gelecek o da belli değil. Herkesin şikayeti aynı, ya kargoya verilmiyor ya da hasarlı ve eksik gönderiliyor. Keşke yorumlara ve şikayetlere baksaydım önceden, hizmet kalitesi sıfır, kim bilir ürünleri nasıldır.

empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Evren 13 Haziran 02:16  

    Sonunda elime ulaştı ama farklı yerlerden yorumlara baktıkça ürünü kullanmak konusunda tereddütlüyüm. Sitede sadece olumlu yorumlara yer veriyorlar ve belli ki kendileri yazıyorlar. Keşke daha iyi araştırsaydım, bugün olsa kesinlikle almazdım.

  • profile-icon Merve 04 Haziran 10:58  

    15 Mayıs da ben verdim siparişi 20 Mayıs da kargoya verildi yazıyordu hatta şaşırdım "a nasıl olur erken vermişler bu defa" diye ama nerede fatura kesilmiş MNG kargoda sadece sipariş ortada yok geçen gün aradım bize böyle bir paket getirilmedi dendi.

    np_image1 Ekli Görsel Var

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler