Procsin ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Procsin Sipariş İptali Yapmıyor

387
Deniz
Deniz 24 Mart 11:24
Procsin Sipariş İptali Yapmıyor

Procsin'den yaptığım TS24033344811 numaralı siparişimde yanlışlıkla eklediğim bir ürün var. Siparişim henüz hazırlanıyor olarak gözüküyor kargoya bile çıkmadı. İnternet sayfasından iptal edemediğim gibi WhatsApp ® üzerinden konuşmam gerekiyormuş. Oradan bu isteğimi yazdığımda da aldığım cevap "değişim, iptal yapamıyoruz." Oldu. Gerçekten bir pişmanlık sebebi. Henüz kargoya bile verilmemiş siparişimi iptal etmelerini ve o ürünüm için para iademi talep ediyorum.

Benzer Şikayetler

profile
440
24 Aralık 2022

Procsin Ne Siparişimden Ne De Paramdan Haber Yok

Procsin markasının kendi web sitesinden sipariş verdim. Aldığım iki üründe stokta gözüküyordu siparişimden 1 gün sonra ürünlerden birinin eksik olduğu ve tek bir ürün gönderileceği maili geldi ben de bu şekilde istemediğimi bildiren mailler attım. WhatsApp web hattından mesaj attım. Aradım sürekli o...

profile
1.027
22 Kasım 2022

Procsin Ürünleri Kargoya Vermiyor

Procsin'den 15 Kasım'da 6 adet ürün siparişi verdim hala hazırlanıyor gözükmekte. Bir türlü kargoya verilmiyor. Vermeyecekseniz parayı iade edin güvenilir diye sipariş verdik hüsrana uğrattınız. Kaç gün oldu ilgilenen kimse de yok. Numarası yazıyorum geri dönüş alamıyorum.

profile
907
19 Kasım 2022

Procsin Markasından Yaptığım Alışveriş

Procsin'den 7 Kasım'da alışveriş yaptım. Hepsijet firmasıyla gönderileceği yazıyordu. Kartımdan parada çekildi. Uzun süre geçip merak edip siteye baktığımda teslim edildi yazıyordu. Fakat benim elime geçen herhangi bir kargo yok. Hepsijet firmasıyla görüştüğümde paketimin teslimat bölgesi dışında ol...

profile
1.166
07 Kasım 2022

Procsin Sipariş İş Teslimi

Procsin sayfasında siparişlerim teslim edildi olarak gözüküyor kargo takibini yaptığımda ise iade edildiği gözüküyor konu ile ilgili muhatap bulamıyorum WhatsApp dan iletişime geçmeye çalıştım ama ilgilenen cevap veren olmadı.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .