Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Procsin ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Öznur sonuçtan memnun

  • profile
1 Destekçi

Procsin Pişmanlığı Aldığım Ürünler Çok Kötü Çıktı

1.676
Öznur
Öznur 17 Ocak 16:46
Çözüldü

Procsin ürünlerini denemek için aldım ama pişman oldum kullandığım cilt serumları yüzümde kızarıklık ve sivilce oluşturdu.

Ayrıca Pink block güneş kremide bozuk geldi elime ben normal krem beklerken içinden kum taneleri çıktı resmen yüzüme sürerken katı bir krem kıvamı ve kum taneleri varmış gibi pişmanlık yaşadım resmen!

Sorduğumda da Procsin’e cevap şu oldu, Yeni üretilen ürünlerde Micro mineraller var bu yüzden böyle normal dedi ama inanmadım çünkü öyle bir şey yok yani bozuk kremi bana gönderip böyle bir bahane üretmek büyük bir ayıp resmen.

Krem görmesem inanacağım yani böyle bir şey olamaz kendi sitesinde Bir tane bile olumsuz yorum göremezsiniz hiç mi memnun kalmayan yok sanki. Var tabii ki işine geleni alıyor yoruma gelmeyeni almıyor denedim çünkü kendi sitesine yazmayı yorumu kabul etmedi resmen! Ve de şikayetçiyim!

  • profile
1 Destekçi

Benzer Şikayetler

profile
518
3 hafta önce

Procsin Cildimde Kocaman Sivilceler Çıkardı

Procsin cildimde kocaman sivilceler çıkardı. Özellikle sordum cildim hassas dedim lütfen satmak için satmayın dedim Eyüp şubesinden aldım. C vitamini kolajen hepsi kötü. Şikayet edeceğim. Kremi kötü. Makyaj temizleme ve tonik hepsi yüzümü kızarıklaştırdı yüzüm de 4 yerde kocaman sivilce çıktı iltiha...

profile
191
11 Şubat

Procsin Cilt Bariyerimi Bozdu

Procsin ürünlerinin çoğunu kullanıyordum fakat hepsi cilt bariyerimi bozdu cildimde sivilce ve kızarıklıklar oluştu böyle bir markanın bu işi ne diyebilirim ki yüzümü mahvetti alnım ve yanaklarım kıpkırmızı cilt bariyerini bozduğu için serumu mor olanlar özellikle tonik ve temizleyicisi.

profile
1.014
02 Şubat

Procsin Ürünleri Sivilce Kızarıklık Yaptı

Procsin'in hyalüronik asit c vitamini ve aha bha serumunu aldım, ilk kullanmaya başlar başlamaz yüzümde minik minik sivilceler çıktı ve cildimde gitmeyen bir kızarıklık kırmızı küçük noktalar oluştu c vitaminini bırakınca azaldı ama devam etti şu anda hyalüronik asidi de çöpe atacağım. Su sabun daha...

Procsin Ürünleri Sivilce Kızarıklık Yaptı
profile
315
25 Ocak

Procsin 3lü Complex Serum

Procsin ürünleri kullanmaya başladım yüzümde ciddi bir kızarıklık ve sivilce oluştu ara verdim başka bir sebepten olabilir diye tekrar kullanınca yine aynı sorunla karşılaştım param çöp oldu maalesef bir daha asla almam.

Procsin 3lü Complex Serum
Procsin 3lü Complex Serum
profile
410
24 Ocak

Procsin Serum Yüzümü Mahvetti!

Yaklaşık 1 ay önce Procsin adlı firmadan 3 adet farklı içeriklerde yüz serumu aldım. Aldığım ürünler tüm kullanma talimatlarına uyduğum halde yüzümde leke sivilce ve döküntülere sebep oldu resimleriyle birlikte yetkililerle görüşmeme rağmen mevsimseldir sivilce yapmaz biraz ara verin tekrar kullanın...

Procsin Serum Yüzümü Mahvetti!
Procsin Serum Yüzümü Mahvetti!
Procsin Serum Yüzümü Mahvetti!
+2
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .