Procsin ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Procsin Müşteri Hizmetleri Yanıt Vermiyor

215
Ayşe
Ayşe 20 Mart 15:11

Adres değişikliği yapmam gerekiyor, sitede zaten bu mümkün değil, çok eksik bir site. WhatsApp ®'tan yazıyorum cevap yok, iletişim merkezini arıyorum, yine cevap yok. Resmen bizimle dalga geçiyorlar. Sizin amacınız nedir? 

Benzer Şikayetler

profile
482
6 gün önce

Procsin Ürünleri Kargoya Vermiyor

Procsin internet sitesi üzerinden sipariş verdim. 3 gündür kargoya verilmedi ve ulaşılmıyor. Hiçbir şekilde telefon ve mesajlara cevap yok, sahte galiba. Asla cevap yok. Lütfen bana ulaşın ve bilgi verin. Mail, WhatsApp ve müşteri hizmetleri cevap vermiyor. Yardımcı olunuz.

profile
516
1 hafta önce

Procsin Müşteri Hizmetleri Cevap Vermiyor

Procsin markası müşteri hizmetleri telefonlara mesajlara cevap vermiyor WhatsApp'tan mesaj da atıyorum ama cevap verilmiyor. İlgi alaka hiç yok kaç defa aradım müşteri hizmetlerini ama açılmıyor. açmıyorlar. Şikayetçiyim gerçekten böyle bir şey olamaz ya

profile
984
1 hafta önce

Procsin Parayı Alıp Siparişi Göndermiyorlar

Procsin marka kozmetik alışverişim oldu. Üyelik oluşturmadan TS12053444871 numaralı siparişi (639₺) verdim. Onun ardından iki gün önce üyelik oluşturup farklı bir sipariş daha verdim. İki gün içinde en son verdiğim sipariş elime oluştu bir buçuk haftadır ilk siparişim hala hazırlanıyor olarak görünü...

Procsin Parayı Alıp Siparişi Göndermiyorlar
Procsin Parayı Alıp Siparişi Göndermiyorlar
profile
245
12 Nisan

Procsin İade Kabul Etmiyor

Procsin'de aldığım ürünler açar açmaz kötü bir koku yayıldı, çok rahatsız ediciydi. İade etmek istedim ama müşteri hizmetleri konuşmaları iticiliğini geçtim, hiç yardımcı olmadılar. Ürün açılmamıştı diyorum ama ısrarla iade kabul etmediler. 

profile
437
08 Nisan

Procsin Taşıma Faciası Olmuş.

Fazla bir şey söylemeye gerek yok. Procsin müşteri hizmetleri hafta sonu çalışmıyor. Aradım ulaşamadım. Tebrik ederim. Çalışma saatlerinizin insani olması dolayısı ile. Ama bana gelen ürününüzün koruma bandrolü kutunun içinde bu nasıl olmuş ben bunu çözemedim dökülmüş.

Procsin Taşıma Faciası Olmuş.
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .