Procsin ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Procsin Markası Alışverişimde Muhatap Bulamıyorum

345
Hülya
Hülya 22 Mart 11:35

Procsin müşteri hizmetleri abartısız her saniye meşgul ulaşamadığım için bir haftadır beklediğim kargom iade gidiyor firmaya, yeni ürünler sipariş edeceğim firmadan ama bu saatten sonra zor yani karşımda bir tane bile muhatap yok dün WhatsApp ®'tan güya dönüş yaptılar kargo sıkıntımı halledeceklerdi ama bugün iade çıkarmış Yurtiçi ® Osmancık kargomu cidden şaka gibisiniz yıllardır internet üzerinden alışveriş yapıyorum böyle bir ticari saçmalık vallahi görmedim.

Benzer Şikayetler

profile
440
10 Mart

Procsin Müşteri Hizmetleri Ulaşılmıyor Muhatap Yok Kesinlikle

Procsin firmasından sipariş verdim siparişim kargoya verilmeden direkt iptal etmek istedim ama kargom çıkana kadar asla ulaşamadım kimseye kargom yola çıkınca da kargoyu teslim almayın dediler kuryede direkt ürünü bırakıp gitmiş şimdi iade oluşturmuyor. Sistem müşteri hizmetleri cevap vermiyor.

profile
326
30 Ocak

Procsin Gönderilmek Bilmeyen Kargo Sıkıntısı

18.01.2023 te verdiğim sipariş hala tarafıma gönderilmedi. Sipariş durumu 10 gündür "kargo hazır" olarak görünüyor. Sitede iade ile ilgili bir şey de yok işlem yapılmıyor. Müşteri hizmetleri desen evlere şenlik. Acilen çözülmesini istiyorum tek bir muhatap bulamadım derdimi anlatacak.

profile
3.203
08 Aralık 2022

Procsin Sipariş Ve Müşteri Hizmetleri Rezaleti

Procsin'in web sitesinden 28/11/2022 tarihinde sipariş verdim. Siparişim kargoya verildi tam bana teslim edilecekken kargoda hasar olduğu gerekçesiyle, kargo bana hiç ulaşmadan iade süreci başladı. Web sitesinin iletişim sekmesinden yönlendirilen WhatsApp numarasına defalarca yazdım, satın aldığım ü...

  • profile
  • profile
  • profile
5 Destekçi
profile
363
05 Aralık 2022

Procsin Para İademi İstiyorum

Aldığım ürünler kargoya verilip sonrasında bana sorulmadan geri Procsin markasına teslim edildi. Procsin müşteri hizmetlerine ulaşılamıyor. Üye olmadan aldığım ürünlerin iptali müşteri hizmetleri aracılığıyla yapılıyormuş. Müşteri hizmetleri asla açmıyor bir muhatap bulunmuyor. Siparişimi iptal etme...

Procsin Para İademi İstiyorum
  • profile
1 Destekçi
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .