Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Procsin ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Procsin Hiçbir Şekilde Kimseye Ulaşamıyorum

339
Aykut
Aykut 23 Ocak 16:49

Ürünlerim elime ulaşalı 47 gün olmasına rağmen faturamı göndermediler. Mesaj yazdım mail attım cevap yok, telefon ettim müşteri temsilcisine bağlamıyorlar, muhasebe bölümüne bağlamıyorlar. Bu ilgisizlik yüzünden bir daha alışveriş yapmam. Ya ürünüm yanlış gelseydi nasıl bir çözüm sunacaklardı çok merak ediyorum.

Aykut
Aykut23 Ocak 20:54

Fatura sonunda geldi teşekkür ederim

Benzer Şikayetler

profile
114
3 gün önce

Procsin Serum Renk Değişimi

Procsin hydrosolution sebum duo renk değişimi oldu. Beyaz olan renk 1 hafta dolmadan koyulaştı ve rengi bulanıklaştı. WP üzerinden yazdığımda normal rengi bu dediler fakat bu değildi. Ürünü kullanamıyorum ücretin iade edilmesini istiyorum. Kullanmaya korkuyorum.

Procsin Serum Renk Değişimi
Procsin Serum Renk Değişimi
profile
157
3 gün önce

Procsin Sipariş İptali Yapmıyor

Procsin'den yaptığım TS24033344811 numaralı siparişimde yanlışlıkla eklediğim bir ürün var. Siparişim henüz hazırlanıyor olarak gözüküyor kargoya bile çıkmadı. İnternet sayfasından iptal edemediğim gibi WhatsApp üzerinden konuşmam gerekiyormuş. Oradan bu isteğimi yazdığımda da aldığım cevap "değişim...

Procsin Sipariş İptali Yapmıyor
profile
345
5 gün önce

Procsin Markası Alışverişimde Muhatap Bulamıyorum

Procsin müşteri hizmetleri abartısız her saniye meşgul ulaşamadığım için bir haftadır beklediğim kargom iade gidiyor firmaya, yeni ürünler sipariş edeceğim firmadan ama bu saatten sonra zor yani karşımda bir tane bile muhatap yok dün WhatsApp'tan güya dönüş yaptılar kargo sıkıntımı halledeceklerdi a...

profile
215
1 hafta önce

Procsin Müşteri Hizmetleri Yanıt Vermiyor

Adres değişikliği yapmam gerekiyor, sitede zaten bu mümkün değil, çok eksik bir site. WhatsApp'tan yazıyorum cevap yok, iletişim merkezini arıyorum, yine cevap yok. Resmen bizimle dalga geçiyorlar. Sizin amacınız nedir? 

profile
269
1 hafta önce

Procsin Parfümüm Kırık Geldi

Procsin'den parfüm aldım. 4 üründen 1 tanesi kırık geldi. Müşteri hizmetlerini arıyorum açmıyorlar, mail attım dönmüyorlar. Para iadesi yapılsın veya yeniden gönderilsin istiyorum. Geri dönüş sağlanırsa sipariş numaramı verebilirim. Lütfen bana yardımcı olun.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .