Procsin ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Didem sonuçtan hiç memnun değil

  • profile
  • profile
  • profile
3 Destekçi
  1 Yorum

Procsin Hiç Sivilce Sıkıntısı Yaşamama Rağmen Cildim Sivilcelendi

7.122
Didem
Didem 30 Eylül 2022 16:22

Yoğun nemlendirici hyalorunik asit serumunu, 146 numaralı parfümünü, boom Butter saç ve cilt yağını aldım. Serumu ilk kullandığımda nemlendiriyor sanmıştım fakat birkaç kullanımdan sonra sivilcelerim çıkmaya başladı ki sivilce sorunu hiç yaşamam. Aktüel marketlerden aldığım 10 TL'lik nemlendirici maskeler bile böyle yapmadı. Yüzüme su çarparım daha iyi. 146 numaralı parfüm de çarşıda bulabileceğiniz ucuz parfüm kokusu iddia edildiği gibi taze bir koku değil kolonya ve hacı misini andırıyor. Boom Butter cilt ise kokusu güzel değil. Bir tek saç için olan şimdilik güzel onu da daha ilk kez kullandım umarım o da diğerleri fiyasko çıkmaz. Ucuz etin yahnisi yavan olurun kanıtı bir marka.

  • profile
  • profile
  • profile
3 Destekçi
  1 Yorum

Benzer Şikayetler

profile
839
1 hafta önce

Procsin Güneş Kreminin Cilt Alerjisine Neden Olması

Procsin markasının güneş kremi ürünü yüzümde alerjiye neden oldu. Şişlik, kaşıntı ve kızarıklık yaptı. Yüzümde ve göz kapaklarımda şişlikler oluştu. Ürününüz gerçekten kötü, kaşıntıdan ölüyorum.

profile
719
2 hafta önce

Procsin İade Talebime Yanıt Vermiyor

Procsin iade talebime mail ile cevap verdi ancak iade kodu yazan paragraf boş hiçbir şey yazmıyor mail attım geri dönüş olmadı WhatsApp destek hattına yazıyorum cevap yok ne yapmam lazım bilmiyorum. Saç bakım ürünlerinden memnunun ama cilt bakım ürünleri tahriş etti.

Procsin İade Talebime Yanıt Vermiyor
profile
2.341
3 hafta önce

Procsin Hyaluronik Serum :(

Ben Procsin'in nemlendiricisini kullanmıştım. C vitamini kullanmıştım ve beğendiğim için bu sefer de hyaluronik asitli olan serumumu deneyeyim dedim. Keşke denemeseydim :( Yüzüm asla sivilceye yatkın bir cilt değil. Şimdi ise sivilceden geçilmiyor. Hepsi de iltihaplı. Pişman oldum. Bütün yüzüm leke ...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Cüneyt
Cüneyt
 

Kesinlikle benimde aynı üçlü serum seti aldım hayatım boyunca hiç sivilcem olmadı. Şimdi ise yüzüm kıpkırmızı be her yer kırmızı kırmızı sivilceler doldu.