31 Aralık 2014

Pro 2000 Kalitesiz Servis Anlayışı!

Pro 2000 Victor P1 modeli cep telefonu aldım. Aldığım gün telefonun bozuk olduğunu, ekran dokunmatiğinin çalışmadığını ve aramalarda telefonun kitlendiğini gördüm. Sim kart taktığım için iadesi olmadı. Aldığım gün servise yolladım. 2 hafta sonra telefon geldi. Öğrendim ki sadece yazılım atıp yollamışlar ne alakaysa. Aynı problemler gene mevcut. Hiç mi insan şikayete bakıp sorunun giderilip giderilmediğine bakmaz. Gene servise yolladım bakalım bu sefer hangi yazılımı yükleyip beni bu markayı aldığım için bin pişman edecekler.

Ali 2.774 Okunma

Cevaplar

  • Ali28 Ocak 2015

    3. kez servisten gelen telefonun ana kartını değiştirmişler iyi hoş. Şimdi de otomatik döndürmesi çalışmıyor. Ne diyeceğimi bilmiyorum gerçekten. Mail attım geri dönmediler.

  • Ali14 Ocak 2015

    Ürün 2. defa servisten geldi ve aynı şekilde geri geldi. Halbuki birde aradım servisi tamam bu sefer halledcez demişlerdi birde. Üçüncü kez servise bir kez daha gönderiyorum. Ne yapmaya çalışıyorlar anlamış değilim. Kusurlu ürün işte ya da servis. İade istiyorum diyorum anlatamıyorum maalesef. Hediye aldık burnumuzdan getirdiler. victor! !

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön