28 Kasım 2014
#2855897

Pro 2000 Güncellemeden Sonra daha Beter Hale Gelen Ürün

Bu firmaya göndermiş olduğum tabletime ROM atma ve format amacıyla gönderdim, lakin format attırmadan önceki halinden hiç eser kalmamış ayrıca nasıl bir android sistem yüklemişlerse ne android markete girebiliyorum ne de cihazın wi-fi wireless bağlantılarını kullanabiliyorum.


Yükledikleri dosyalar ise çoğu hatalı dosya ve programlar. Ürünün garanti süresi bitti fakat garanti süresi içinde atılan format yüzünden aylardır tabletimi kullanamıyorum. Tableti yakında onlara göndermeyi bile düşünür oldum. Bir yerlerine taksınlar. Böyle duyarsızlık olmaz. Ayrıca gidiş geliş süresi ve format atma süresi 2 haftadan fazla sürüyor ve ürünün işlerini yaptırmak için her gün aramak zorunda kalıyoruz.

Halit Halit 2.621 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Halit24 Ekim 2015

    1 yıl geçti ama bu inselberg midir nedir bu firmadan hala ne bilgi var ne de şikayeti takan. Böyle firmalara bu ülkede ekmek yedirenlerinde... .Teknoloji çöplüğü haline getirenlerin yönettiği bir ülkedeyiz. Alt yapısı olmayan bu firmalar. Ürünlerini satmaya gelince en iyi müşterisin. Servis ve bakım hizmetleri sıkıntısı gelince düşman oluyorsunuz.

  • Halit07 Aralık 2014

    hurda olacak bir ürünleri kim tercih eder..bu yüzden pro veya inselberg ismini tüketici olarak çöpe atmış bulunmaktayım

Ziyaretçi Yorumları