Pro 2000 Servis Tabletimin Arızasını Gidermeden Gönderiyor!

Pelin Ö. |

Bimeks'ten probook prbt120 tablet aldım. 1 ay dolmadan ekranın sağ tarafında 1 cm kadarlık yer takılmaya, sayfa kaydıkça orada görseller üst üste binmeye başladı. Zaten ilk aldığımda ekran hassasiyeti de oluyordu. Garantiyle gönderdim. İşletim sistemi yükleyip gönderdiler düzelmişti eve gittim ancak sabah açtım yine aynı sorun vardı. Yine garantiye verdim. Daha 2-3 iş günü geçti ki tabletim geri gelmişti. Arıza formunda ise "sorun görülmedi" yazıyordu. Sadece tableti açıp sorunu görmeyince incelemeden kapatmak ne kadar mantıklı olabilir. Şiddetle iadesini istememe rağmen bana geri gönderme peşindeler. Bimekste ürünü bıraktım, sorunu videoya çekmeyi bekliyorlar, gönderecekler. İade istiyorum.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Nisan
  14:21

  Sayın İlgili,

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  İletmek istediğiniz diğer konular için Call Center numaramızdan (0212 222 19 26) ya da mh@inselberg.com.tr den bize ulaşabilirsiniz.

  Inselberg Bilisim A.S.
  www.inselberg.com.tr

 • Pelin Ö.
  09 Nisan
  14:03

  Bugün Bimeks'e gittim sorunla tekrar karşılaşmadıklarını söylediler ben de mecburen ürünümü geri aldım. Sorunu kendim yakalayıp belgelemek için teslim aldım. En başından beri ekranımın ters olduğunu, ekranın dönmesini desteklemeyen uygulamalarda zorla tableti bana ters (kamera aşağıda kalacak şekilde) tutturduğunu söylüyordum yazmıyorlardı. Şimdi elimde fotoğraf da var kamerayı açtığımızda aletin kamerası yukarıdayken ekrandaki saatin bulunduğu çubuk yukarıda ve ters şekilde duruyor. İADE İSTİYORUM.