17 Haziran 2016

Prins.com.tr İlgisiz Bölge Bayiisi!

İlk görüşmelerimizde bölge distribütörü kesinlikle sorununuzu çözmez firma diyerek kötü polis işini yaptı. Ardından bölge departmanı çözmeye çalışacağım sıkıntınızı faturalarınızı yeniden isteyin faks çekin deyip iyi polisi oynadı. Ancak ne var ki 3 aydır ne arayan var ne soran. Eğer haklı olduğumu düşünmesem zaten faturalarımı faks çekmezdim.

Gerçi haklı olmasam onlar da onu istemezdi. Biçare bir şekilde ancak şikayetimi buraya yazabiliyorum. Subap erimesi zaten olacaksa ekstra para ödemeyip bu sistemi taktırmakta başlı başına bir yanlıştan ibaret.

Osman 2.454 Okunma

Cevaplar

  • Osman10 Ağustos 2016

    Evet gerekli görüşmeyi yapıp sizden faturaları isteyen kimse gereksiz yere istemiş, bayiye ihtar çekeceğiz dediler. Bayinin demek ki hatası var ki ihtar çekmeyi kabul ediyorlar. Ancak Bayinin hatası benim cebimden çıkıyor. Ona hiç bir şey yapabilen yok. Bir kez daha bırakın walve care sistemini, bunu bulan ve süsleyerek reklamını yapan prins markası da gözümde bir hiçtir. Kesinlikle de kimseye tavsiye etmem.

  • İpragaz Temsilcisi26 Temmuz 2016

    Müşterimiz ile görüşülerek gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterilerimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.ipragaz.com.tr internet sitemize ya da 444 IPRA (4772) no’lu telefona iletebilirsiniz. Saygılarımızla, İPRAGAZ A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön