22 Ekim 2016

Prins Otogaz Dönüşüm Sistemleri Performans Tekleme Sorunu!

2015 Ocak ayında aracıma taktırmış olduğum Prins marka LPG dönüşüm sistemi ile ilgili aracım soğukken araç bir dakika tekleme yapmaktadır. Bu arıza LPG'yi taktırdığımdan bu yana devam etmektedir. Servis ilgilenmektedir ancak sorunuma çözüm bulamadılar. Enjektör dediler ateşleme bobini, buji dediler hepsini değiştirdim, arıza halen devam etmektedir. LPG tankının vanasını tamamen kapattığımda benzinde hiçbir problem yaşamamaktayım.

Fakat LPG'yi düğmeden kapattığımda sorun yine aynı arıza devam ediyor. Aracı başka tamircilerle görüştüğümde beyinden kaynaklanabileceğini aynı anda hem benzin hem gaz atabileceğini söylemekteler. Çağrı merkezini her aradığımda geri dönüş sağlayacaklarını belirtiyorlar ancak tarafıma hiçbir geri dönüş olmuyor. Muhatap bulamıyorum. Çok iyi dedikleri marka bu olsa gerek!

Mevlüt 5.173 Okunma

Cevaplar

  • Prins Otogaz Dönüşüm Sistemleri Temsilcisi05 Aralık 2016

    Müşterimiz ile görüşülerek gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterilerimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.ipragaz.com.tr internet sitemize ya da 444 IPRA (4772) no’lu telefona iletebilirsiniz. Saygılarımızla, İPRAGAZ A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön