Pringles Sürekli Hata Alıyorum!

Okan Okan19 Ağustos 2013 12:40

Pringles Disco Speaker kampanyası için kurulan site arayüzünde gerekli bilgileri (pringles kodu, kart bilgileri, adres bilgileri vs. ) girmeme rağmen işlemi bir türlü sonuçlandıramıyorum ve sürekli hata alıyorum. Farklı internet tarayıcıları, farklı zamanlarda farklı bilgisayarlar kullanmam bu hatayı almamı engellemedi.

Bu sebeple ilgili şirkete şikayetimle ilgili mail atmama rağmen bana herhangi bir geri dönüş olmadı. Şu haliyle reklamını yaptıkları kampanya hiçbir şekilde kullanılamaz durumda ve müşterileri yanıltmaktan, para ve vakit kaybettirmekten başka bir işe yaramamaktadır. Umarım buradaki şikayetimi dikkate alırlar zira hiçbir şekilde kendilerine ulaşılamıyor.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Okan 23 Ağustos 2013 12:30

Pringles İngiltereden bir yetkili iletişime geçti. Kredi kartım ile ilgili bir problem olabileceğinden söz etti. Ben de farklı kartlar ile de denediğimi ve sonucundan değişmediğini anlattım. En son mailime bir dönüş olmadı henüz. Bir de can sıkıcı diğer bir husus pringles türkiyeden yetkili bir iletişim merkezi yok. Pringles ingiltere ile ingilizce maillerle sürece devam ediyorum. Henüz bir çözüm yok. İlerleyen süreci yine buradan pağyalaşacağım

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular