13 Ekim 2018
Yorum Yap
#11022958

Prima Sızdırma Problemi

Prima Pampers 6 numara bez kullanıyoruz. Şimdiye kadar yaşamadığımız bir sorun yaşıyoruz çocuk altına yaptığında sürekli bez geçirmeye başladı,160 adetlik bez aldık yazık değil mi insanlara dünya para veriyoruz sonuca bakın bir de bu konuda vereceğiniz cevaplar umarım tatmin edici olur.

Mehmet Mehmet 403 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet14 Kasım 2018

    Merhaba, Prima Pampers 6 numara bebek bezi aldık çocuk ufak tuvaletini yaptığı zaman üzeri bildiğiniz su gibi oluyor. 6 kez çocuğun üzerini değiştirdik yataklar battı. 12 saat koruma diyorsunuz bunun neresinde koruma acaba çok merak ediyorum. Barkod numarasını aşağıda paylaştığım ürün. Bu ürünler kontrolden geçmiyor mu çok merak ediyorum gerçekten.

  • Prima Temsilcisi15 Ekim 2018

    Sayın Mehmet Bey, Yaşamış olduğunuz durum için üzgün olduğumuzu bilmenizi isteriz. Bebeklerin sağlıklı ve mutlu gelişimi Prima’nın en önemli önceliğidir. Size bu konu hakkında en hızlı şekilde destek verebilmek için paylaşmış olduğunuz iletişim bilgilerinizden size ulaşacağız. Ayrıca, ürünlerimizle ilgili her türlü soru, şikayet ve önerileriniz için Tüketici İlişkileri servisimize 0850 220 09 11 veya tüm operatörlerden şehir içi ücretli olarak 0216 463 83 83 numaralı telefonlarımızdan saat 08:45 ile 16:45 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Aşağıda sizinle paylaştığımız web sitesi üzerinden de her türlü soru, şikayet ve önerilerinizi iletişim bilgilerinizle birlikte paylaştığınız takdirde size en kısa sürede geri dönülecektir. https://pgconsumersupport.secure.force.com/ContactUs/emailus?brand=Prima&country=Turkey&language=Turkish (Bağlantıyı kopyalayıp internet tarayıcınıza yapıştırarak websitesine ulaşabilirsiniz) Sizin gibi değerli tüketicilerden gelen geri bildirimler Prima için oldukça önemli olup ilgili departmanlarla paylaşılmaktadır. Konuyla alakalı irtibata geçtiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Prima Tüketici İlişkileri 08502200911 Mesajlarınız için: https://pgconsumersupport.secure.force.com/ContactUs/emailus?brand=Prima&country=Turkey&language=Turkish

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler