13 Eylül 2018
Yorum Yap
#10899506

Prima Bez Değişimini Yapmadı.

Prima'ya talep ettiğim şikayet doğrultusunda benden elimdeki bebek bezlerini taraflarına göndermemi ve karşılığında yeni bebek bezi ulaştıracaklarını söylediler. Bezleri kargo ile göndereli 1 haftayı geçti fakat henüz bilgilendirme amacı ile bile dönüş sağlanmadı. Mail atıyorum cevap bile verilmiyor. Çözümü yeni şikayet oluşturmakta arıyorum.

Gülşen Gülşen 976 Okunma

Cevaplar

  • Gülşen02 Ekim 2018

    Prima'dan almış olduğum külot bezleri pişik nedeniyle iade ettim yerine normal bez gönderilecekti. İade edeli bir ay oldu defalarca iletişime geçtim. Kargoda deniyor takip numarası istiyorum kargo ile iletişime geçiyorum kargo gönderen firmaya iade faturası düzenleyip iade ettik diyor. Tekrar primayi arıyorum yine aynı cevap gönderdik kargoda diyor. Prima ürünü tekrar teslim almış fakat tarafıma göndermiyor. Madem gönderim sağlamayacaksınız neden elimdeki para ödeyip aldığım bezleri geri istiyorsunuz. Kucağımda bebekle onca yol gidip kargo ile ugrastigimami üzüleyim emeklerimin ve paramın çöpe gittiğine mi. Hayır yani bez göndermeyecekseniz benim tarafınıza gönderdiğim bezleri tekrar bana yollayın. Bir aydır bununla uğraşıyorum yeter artık.

  • Gülşen20 Eylül 2018

    Maillerime cevap alamadığım firmaya karşı ikinci şikayetimi oluşturdum ve anında mail yazdılar. Bebek bezi iade ettim yenisini göndereceklerdi ve gönderim sağladık diye cevap vermişler fakat 1 hafta bitti hali hazırda herhangi bir kargo ulaşmadı. Gönderilmediği halde gönderdik yazmaları da ayrı bir çelişki.

  • Prima Temsilcisi13 Eylül 2018

    Sayın Gülşen Hanım, Yaşamış olduğunuz durum için üzgün olduğumuzu bilmenizi isteriz. Bebeklerin sağlıklı ve mutlu gelişimi Prima’nın en önemli önceliğidir. Size bu konu hakkında en hızlı şekilde destek verebilmek için paylaşmış olduğunuz iletişim bilgilerinizden size ulaşacağız. Ayrıca, ürünlerimizle ilgili her türlü soru, şikayet ve önerileriniz için Tüketici İlişkileri servisimize 0850 220 09 11 veya tüm operatörlerden şehir içi ücretli olarak 0216 463 83 83 numaralı telefonlarımızdan saat 08:45 ile 16:45 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Sizin gibi değerli tüketicilerden gelen geri bildirimler Prima için oldukça önemli olup ilgili departmanlarla paylaşılmaktadır. Konuyla alakalı irtibata geçtiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Prima Tüketici İlişkileri 08502200911

Ziyaretçi Yorumları