27 Eylül 2018
Yorum Yap
#10955039

Prima Bebek Bezi Fiyatları Uçtu!

2 ay önce aldığım ekonomik kutudaki fiyat farkı 30 TL, hem de en uygun satan yerde böyle. Yazıklar olsun, bu Türkiye de üretiliyor hem de, neden bu kadar arttı fiyatlar?


Bana cevap olarak klasik kopyala yapıştır şirket cevabı yollamayın. Neyi dolar alıyorsunuz ki hammadde olarak, bir daha da kullanmam olur biter. Maaşlarımız sizin yaptığınız zamma yetişmiyor kardeşim.

Serdal 990 Okunma

Cevaplar

  • Prima Temsilcisi27 Eylül 2018

    Sayın Serdal Bey, İhtiyaçlarınızın ve beklentilerinizin farkındayız ve hassasiyetinizi çok iyi anlıyoruz. Pediatristlerin ve annelerin 1 numaralı tercihi Prima olarak, birinci önceliğimiz tüm bebeklerimizin sağlıklı ve mutlu gelişimi için çalışmak. Aynı sizler gibi, bizler de onlar için her şeyin en kalitelisini istiyoruz ve 30 yılı aşkın süredir Türkiye’deki fabrikamızda en yüksek kalite standartlarını yakalamak için çalışıyoruz. Türkiye olarak içinde bulunduğumuz bu hassas dönem; Türkiye’de üretim yapan birçok şirketin olduğu gibi, bizim de maliyetlerimizin çok büyük bir kısmını etkiledi. Operasyonlarımızın devamını sağlayabilmek, en ileri teknolojilerimizi ve yüksek kalite standartlarımızı aynı şekilde devam ettirebilmek için gerekli aralıklarda fiyatlarımızı güncellemek durumunda kaldık. Tasarrufun kaliteden geldiğine inanıyoruz ve Türkiye’de milyonlarca bebeğin olduğu gibi sizin de bebeğinizin sağlıklı ve mutlu gelişimi için çalışırken, 12 saate kadar kurulukla gelen tasarrufla ev ekonominize katkı sağlamaya devam etmeyi amaçlıyoruz. Sizin gibi değerli ebeveynlerin memnuniyeti bizim için çok önemli olup, ürünlerimizle ilgili her türlü konuda sizlere daha iyi yardımcı olabilmemiz için Tüketici İlişkileri servisimize 0850 220 09 11 veya tüm operatörlerden şehir içi ücretli olarak 0216 463 83 83 numaralı telefonlarımızdan saat 08:45 ile 16:45 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Prima Tüketici İlişkileri 08502200911 Mesajlarınız için: https://pgconsumersupport.secure.force.com/ContactUs/emailus?brand=Prima&country=Turkey&language=Turkish

Ziyaretçi Yorumları