Prima Bebeğimin Üstü Sürekli Islak Oluyor

Aysun Aysun05 Eylül 03:22

Şu an saat gece 03:00 ve ben çocuğumun üzerini değiştirmek zorunda kaldım. Fakat bu ilk değil. Kendim bezi bağlama şeklindendir diye düşündüm, her defasında daha daha sıkı bağlamama rağmen hala sürekli üzeri çiş oluyor!... Zaten uyku problemi olan bir bebeğim var ve uykusunu dağıtmak zorunda kalıyorum üzerini değiştirerek... Problem bende değilmiş onu anladım. Yani bu sızdırmanın da dışında, resmen çişi yatağa yapıyor gibi o derece... Hem kaliteli diye o kadar para verip almak, hem de böyle bir problemle karşılaşmak çok büyük bir hüsran.

Cevaplar

profile-icon Aysun 12 Eylül 14:38

Bende hemen hemen 1 hafta önce şikayette bulunmuştum. Aradılar ve bez göndereceklerini söylediler ama ortada ne bez var ne arayan!. Yapamayacağınız şeyi beyan etmeyin o zaman değil mi? Yani çocuğumun sürekli üstünü ve çarşafını değiştirmeme mi üzüleyim, yoksa insanları saf yerine koymanıza mı kızayım bilemedim... İnsanın zoruna giden şey şu ki; o kadar para verip böyle sorunlarla karşılaşmak. Ve dalga geçilmesi, başka bir şey değil yani bu.

Prima Logo Prima 07 Eylül 09:26

Sayın Aysun Hanım, Yaşamış olduğunuz durumu duyduğumuza üzüldük. Bebeklerin sağlıklı ve mutlu gelişimi Prima’nın en önemli önceliğidir. Size bu konu hakkında en hızlı şekilde destek verebilmek için paylaşmış olduğunuz iletişim bilgilerinizden size ulaşacağız. Sizin gibi değerli tüketicilerden gelen geri bildirimler Prima için oldukça önemli olup ilgili departmanlarla paylaşılmaktadır. Konuyla alakalı irtibata geçtiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Prima Tüketici İlişkileri Dilerseniz, ürünlerimizle ilgili her türlü soru, şikayet ve önerileriniz için Tüketici İlişkileri servisimize 0850 220 09 11 numaralı telefonumuzdan saat 08:45 ile 16:45 saatleri arasında veya aşağıda paylaştığımız websitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. (Bağlantıyı kopyalayıp internet tarayıcınıza yapıştırarak websitesine ulaşabilirsiniz) https://pgconsumersupport.secure.force.com/ContactUs/emailus?brand=Prima&country=Turkey&language=Turkish

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler