Prima Çocuk Şikayetleri

(194 şikayet)
Prima

Prima'da haşarat! Yani görmesek küçücük çocuğa yazık değil mi? Yıllardır kullanı…

3 g
Prima

Pampers Prima hassas ciltler ıslak havlunun kokusu kötü. Kokusu çürümüş meyve gibi. Son kullanma tarihi geçmemiş olmasına rağmen bozulmuş sanırım. Bu ürünlere güvenip çocuklarımızda nasıl kullanacağız?

4 g
Prima

Prima Pampers 5 beden junior 112'li aylık paket aldık. Paketi kullanmaya başladığım günden itibaren birkaç gündür bebeğim sabahları kıyafetleri çiş içinde uyanıyor, çocuk sırılsıklam resmen. Bebeğim doğduğundan…

4 g
Prima

Kaka bel kısmından sırtına taşıyor, çocuğumun her kakada üst baş değiştirmek zorunda kalıyorum, markaya güvenerek kullanıyorum ama bu şikayetimi değerlendirirseniz sevinirim.

4 g
Prima

Prima külot bez sızdırıyor. Normal Prima bezden külot beze geçerek hata yaptık. Paramız resmen çöp oldu. Çocuk her altını pislettiğinde komple kıyafet değiştirmek zorunda kalıyorum. Bu ne saçmalık.

09 Ocak
Prima

Gece saat 04:42, ben bebeğimin üzerini tepeden tırnağa değiştirdim ve uyutmaya çabalıyorum. Bu kaç oldu sayamıyorum ama artık marka değiştirmenin zamanı geldi. Gerçekten vaat ettikleriniz asla gerçekleşmiyor! O…

08 Ocak
Prima

Prima bez kullanıyorum. Bez sürekli sızdırıyor ve çocuğum her seferinde bezden daha ıslak. Çok üzücü bir durum gerçekten.

06 Ocak
Prima

Prima'yı çocuğum doğduğundan beri kullanıyorum ama; çocuğumu pişik yapıyor. Buna bir çözüm yolu bulunmasını istiyorum. Şikayetçiyim bu konuda piyasada olan Prima'lardan memnun değilim.

05 Ocak
Prima

Bebeğim 18 aylık 1 yaşına kadar Prima kullandım aralıksız 5 numaraya geçince pişik yapmaya başladı mecburen bez değiştirdim başka markaları denedim, diğer markalarda da sızdırma vs. Olunca tekrar Prima'ya geçti…

02 Ocak
Prima

11 aylık oğlum var 11 aydır Prima kullanıyorduk son aldığımız paket sürekli sızdırıyor her 3 saate bir çocuğumun kıyafetlerini değiştirmek zorunda kaldım,ilk defa böyle bir şeyle karşılaştım.

01 Ocak

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi 24 Okunma

Cevaplar

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön