24 Ekim 2016
Yorum Yap
#6760219

Pril'e Güvenim Boşa Çıktı

Elde yıkamak için annemden kalan alışkanlık Pril kullanırdım. Tabletten sıvıya geçmek istediğimde de bulaşık makinesi için Pril'i tercih ettim. Fakat hiç temizlemiyor ve Eski Vim kokusu geliyor makine bittikten sonra. Bardaklar lekeli çıkıyor. Üstelik 4 tane almıştım. 3 tanesi olduğu gibi duruyor.

Nermin Nermin 1.888 Okunma

Cevaplar

  • Nermin'in Teşekkür Mesajı02 Kasım 2016

    Firma adına arayan kadın elemanınız sorun çözme konusunda uzman. Hemen sorunu ele aldı ve çözümler üretti. Teşekkür ederim

  • Pril Temsilcisi24 Ekim 2016

    Sayın Tüketicimiz; 130 yılı aşkın bir süredir, Henkel insanların yaşamlarını daha kolay, daha iyi ve daha güzel kılan marka ve teknolojiler üreten lider bir firmadır. Dünya genelinde 52.000 Henkel çalışanı 125 ülkede milyonlarca insanın Henkel markalarına ve teknolojilerine güven duymasını sağlamaktadır. Firma bünyesinde 3000’i aşkın araştırma, geliştirme ve uygulama mühendisi sürekli daha kaliteli ve yenilikçi ürün ve sistemlerin üretimi için çalışmaktadır ve siz tüketicilerimizin memnuniyeti en önemli önceliğimizdir. Bu nedenle, konu müşteri memnuniyeti ve ürünlerimizin kalitesi olduğunda taahhüt ve ilkelerimizden asla geri dönmeyiz. Ürünümüz hakkında paylaşmış olduğunuz görüşünüze istinaden müşteri hizmetleri yetkilimizin sizinle gerçekleştirmiş olduğu olumlu görüşme sonucu ürünlerimizi tekrar güvenle kullanmanızı dileriz. Firmamıza ve ürünümüze göstermiş olduğunuz ilgiden ve ürün ile ilgili paylaşımınızdan dolayı teşekkür ederiz.. Saygılarımızla, Türk Henkel Kimya San.veTic.A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler