Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Pril Marka Sıvı Bulaşık Deterjanı Şüpheli Ürün

profile
24 Nisan
689

Trendyol sitesinden 4 adet Pril elde yıkama sıvı bulaşık deterjanı aldım. Devamlı kullandığım Pril bulaşık deterjanı ile uzaktan yakından alakası yok. Kokusu çok kötü kalitesiz. Köpürmüyor, yağ çıkarma özelliği hiç yok. Büyük ihtimalle sahte ürün. Henkel ® firmasının gerekeni yapmasını talep ediyorum. Dönüş yapılmadığı takdir de Tüketici Hakları firmasına başvuracağım.

Benzer Şikayetler

Su Kıvamında Pril Sıvı Bulaşık Deterjanı

profile
25 Temmuz
151

Bugün Migros'tan 2 bidon 4849 ml. Pril sıvı bulaşık deterjanı limon satın aldım. Allah'tan daha önceden kullanmış olduğum aynı deterjandan elimde vardı. Bendeki yoğurt kıvamı bu su!  Sudan biraz daha yoğun olabilir. Deterjan değil başka bir şey. 38 yaşımdayım Pril markasının bu kadar çaresiz kaldığ...

Su Kıvamında Pril Sıvı Bulaşık Deterjanı

Epttavm Nin Sattığı Pril Marka Bulaşık Deterjanı Orijinaline Uymuyor!

profile
4 gün önce
43

Epttavm ye güvenerek Pril marka bulaşık deterjanı almıştım. Evde mevcut bulaşık deterjanının bitmesinden sonra bu yeni aldığım ürünü kullanmaya başladık ama daha önce almış olduğum Pril marka ürün ile hiç alakası olmadığını gördüm. Son derece sıvı, akışkan bir deterjan bu ürün. Ayrıca 1 ölçü yerine ...

1

Pril Gold Kaliteyi Bozmuş

profile
01 Ağustos
144

Pril Gold bulaşık sıvı deterjanı bulaşıkları durulayıp koyduğumuz halde olduğu gibi lekeli çıkartıyor. Maalesef sonuç çok kötü. Daha önce kullandığımız ürünlerde böyle olmamıştı. Belki bu parti üründen oldu deyip yeni aldık. Onda da maalesef sonuç aynı oldu. Pril kaliteyi bozmuş demek ki.

1 Destek
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

2 Yorum

Rahmi

Gerçekten Pril eski kalitesinden çok uzak. Dibi yoğurt gibi ve köpürmüyor. Müşteri iletişim numarası yabancı dilde. O zaman malınızı İngiltere de satın.

Pril Marka Sıvı Bulaşık Deterjanı Şüpheli Ürün
Pril Marka Sıvı Bulaşık Deterjanı Şüpheli Ürün
Said

Şikayetimiz için geri dönüş yapan da yok. Çok ilgisiz bir firmaymış. 2. Bidonu da açtım o da aynı önceki ürün gibi kalitesiz ve pis bir kokusu var. Prille yakından uzaktan alakası yok.

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Pril Şikayetvar üye markasıdır
Henüz cevap vermedi
Ortalama Cevaplama Süresi 68 sa 40 dk
Benzer Şikayet Yaz