Toplam çözüm sayısı
..
Pril ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Buket'in şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız

Yeni karşılaştırma

ile

Pril Bulaşık Tableti Bozuk Görünüyor

241görüntüleme
Buket
Buket 18 Ekim 17:08
Çözüldü Çözüldü
Buket'in Teşekkür Mesajı
“Şikayetimi yazdığım gün bana geri dönüş yaptılar. Renk değişimlerinin sebebini anlattılar. Kutulu Pril çok eski üretimmiş benim gibi ucuz diye atlamayın :) Sizi zor durumda bırakmayalım dediler ve yeni ürün gönderdiler. Bugün de kargom geldi içinden Pril bulaşık tableti ve bulaşık makinesi temizleyicisi çıktı. Müşteriniz memnun oldu, çok teşekkür ederim :)”
Pril Bulaşık Tableti Bozuk Görünüyor
Pril Bulaşık Tableti Bozuk Görünüyor

Merhaba. Yaşadığım yerdeki bir marketten Pril bulaşık tableti ve Pril parlatıcı birlikte satılıyordu ve aldım. Fakat Pril bulaşık tabletlerinde garip noktalar var. Daha önce de hep Pril kullandım fakat diğer tabletlerde böyle bir şey görmedim. Küf gibi tam bilmiyorum. Bulaşıkları hiç yıkamıyor, tortu bırakıyor ve lekeleri hiç çıkarmıyor. Yani ben yanlış kullanıyorum desem değil çünkü dediğim gibi yıllardır Pril kullanıyorum hiç böyle bir şeyle karşılaşmadım. Sorunumun çözülmesini istiyorum çünkü bir sürü var elimde ve hiçbir e yaramıyorlar.

Pril Logo
Pril18 Ekim 17:12

Sayın Tüketicimiz; Firmamıza ve ürünlerimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Vermiş olduğunuz telefon numarasından size ulaşamamaktayız. Size ulaşabileceğimiz bir telefon numarası iletmenizi rica ederiz. Saygılarımızla. TÜRK HENKEL Çağrı saat ve tarihi: 17:12 18.10.21

Buket
Buket20 Ekim 11:17

Şikayetimi yazdığım gün bana geri dönüş yaptılar. Renk değişimlerinin sebebini anlattılar. Kutulu Pril çok eski üretimmiş benim gibi ucuz diye atlamayın :) Sizi zor durumda bırakmayalım dediler ve yeni ürün gönderdiler. Bugün de kargom geldi içinden Pril bulaşık tableti ve bulaşık makinesi temizleyicisi çıktı. Müşteriniz memnun oldu, çok teşekkür ederim :)

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Yeni karşılaştırma

ile