20 Ocak 2014 #2245148

Henkel Çamaşır Ve Ev Bakımı Temizlemiyor Bardaklar Puslu Çıkıyor!

Ben sürekli diğer tanınmış deterjanı kullanıyordum. Migros'a gittiğim zaman reyondaki bayan beni Pril Multi-Perfect hepsi bir arada jel almak için ikna etti, iki adet aldım. Beş kez kullandım, her kullandığımda bardaklarım çok fazla puslu çıktı. Bardaklarım çok kirli oluyor, çay bardaklarım ise rengi sarardı.


Pril tanınmış marka olduğu için güvenerek almıştım, her seferde bardakları tekrar yıkamam gerekiyor ve benim için çok sıkıntı oluyor. Fişini atmamış olsaydım geri iade edecektim. Mağdur oldum...

Hande 379 Okunma

Cevaplar

  • Pril Temsilcisi20 Ocak 2014

    Sayın Tüketicimiz; Henkel dünya çapında Çamaşır ve Ev Bakımı, Beauty Care ve Yapıştırıcı Teknolojileri olmak üzere üç iş biriminde lider markalar ve teknolojilerle faaliyet göstermektedir. 1876 yılında kurulan Henkel pek çok tanınmış markası ile faaliyet göstermekte ve hem tüketici ürünleri hem de endüstriyel alanda, global olarak pek çok pazar liderliği bulunmaktadır. Tüm dünyada yaklaşık 47.000 çalışanı bulunan Henkel, sürekli daha kaliteli ve yenilikçi ürün ve sistemlerin üretimi için çalışmaktadır ve siz tüketicilerimizin memnuniyeti en önemli önceliğimizdir. Bu nedenle, konu müşteri memnuniyeti ve ürünlerimizin kalitesi olduğunda taahhüt ve ilkelerimizden asla geri dönmeyiz. Ürünümüz hakkında paylaşmış olduğunuz görüşünüze istinaden müşteri hizmetleri yetkilimizin sizinle gerçekleştirmiş olduğu olumlu görüşme sonucu ürünlerimizi tekrar güvenle kullanmanızı dileriz. Firmamıza ve ürünümüze göstermiş olduğunuz ilgiden ve ürün ile ilgili paylaşımınızdan dolayı teşekkür ederiz. Sabit hatlardan aranabilecekÜcretsiz Danışma Hatlarımız: Çamaşır ve Ev Bakımı Müşteri Hizmetleri Hattı: 0 800 261 26 28 Güzellik ve Bakım Müşteri Hizmetleri Hattı: 0 800 261 31 02 Yapıştırıcı Teknolojileri Müşteri Hizmetleri Hattı: 0 800 261 63 16 Saygılarımızla, Türk Henkel Kimya San. ve Tic. A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön