15 Mayıs 2014

Henkel Çamaşır ve Ev Bakımı Pril Jel Kesinlikle Temizlemiyor!

10 yıldır bulaşık makinemi Calgonit ile çalıştırıyorum. Hiç tablet kullanmadım ve çok memnunum. Geçen gün alışveriş yaparken Pril Jel Soda Etkili'yi gördüm. Henkel'e olan güvenimle (arada fiyat farkı olmamasına rağmen!) Pril'i denemek istedim ve 1500 ml'lik ürünü satın aldım.


Çoklukla 40 derecede yıkama yapıyorum. Az bulaşığım çıktığı için 2 ya da 3 günde bir makineyi çalıştırıyorum ve koku yapmaması ve kirlerin kurumaması için mutlaka bulaşıkları durulayarak makineye yerleştiriyorum. Her zamanki gibi 40 derecede yıkadığım bulaşıklar lekeli çıktı. Bardaklarımı ilk defa bulanık gördüm. Defalarca aradığım 08002612628'in ise yanlış numara olması cabası!


Henkel Çamaşır ve Ev Bakımı firması bu ürünü geri çekmeli!

Seçil 1.078 Okunma

Cevaplar

  • Seçil'in Teşekkür Mesajı19 Mayıs 2014

    Henkel'in sorunun çözümü için atmış olduğu adımın kalitesinden ziyade hızından memnuniyet duydum. Vaad edilen çözüm yöntemi için henüz bekliyorum.Çözüm de nihayete ulaşmamızın ardından Henkel, özelde de Pril konusundaki tavrımı netleştireceğim.

  • Pril Temsilcisi15 Mayıs 2014

    Sayın Tüketicimiz; Henkel dünya çapında Çamaşır ve Ev Bakımı, Beauty Care ve Yapıştırıcı Teknolojileri olmak üzere üç iş biriminde lider markalar ve teknolojilerle faaliyet göstermektedir. 1876 yılında kurulan Henkel pek çok tanınmış markası ile faaliyet göstermekte ve hem tüketici ürünleri hem de endüstriyel alanda, global olarak pek çok pazar liderliği bulunmaktadır. Tüm dünyada yaklaşık 47.000 çalışanı bulunan Henkel, sürekli daha kaliteli ve yenilikçi ürün ve sistemlerin üretimi için çalışmaktadır ve siz tüketicilerimizin memnuniyeti en önemli önceliğimizdir. Bu nedenle, konu müşteri memnuniyeti ve ürünlerimizin kalitesi olduğunda taahhüt ve ilkelerimizden asla geri dönmeyiz. Ürünümüz hakkında paylaşmış olduğunuz görüşünüze istinaden müşteri hizmetleri yetkilimizin sizinle gerçekleştirmiş olduğu olumlu görüşme sonucu ürünlerimizi tekrar güvenle kullanmanızı dileriz. Firmamıza ve ürünümüze göstermiş olduğunuz ilgiden ve ürün ile ilgili paylaşımınızdan dolayı teşekkür ederiz. Sabit hatlardan aranabilecekÜcretsiz Danışma Hatlarımız: Çamaşır ve Ev Bakımı Müşteri Hizmetleri Hattı: 0 800 261 26 28 Güzellik ve Bakım Müşteri Hizmetleri Hattı: 0 800 261 31 02 Yapıştırıcı Teknolojileri Müşteri Hizmetleri Hattı: 0 800 261 63 16 Saygılarımızla, Türk Henkel Kimya San. ve Tic. A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön