19 Nisan 2013 #1751800

Henkel Çamaşır ve Ev Bakımı Pril Bulaşık Makinesi Deterjanı Temizlemiyor!

Yıllardır en bilinen markayı kullanıyorum. Geçen gün Pril'in sıvı bulaşık deterjanını gördüm. Belki diğeri çiziyordur diye sıvı deterjan denemek istedim. Yıllardır elde bulaşık için Pril kullanırım. Bulaşık makinesi için olanın da kaliteli olacağını düşündüm.


Aldığımdan beri yıkadığım her bulaşığı iki defa üç defa yıkamak zorunda kaldım. Hani su lekesi falan da değil. Bildiğiniz pis kalıyor bulaşıklar. Hem de 65 derecede yıkamama rağmen. Ürün ikisi bir aradaydı. Bir sürü de para vermiş olmama rağmen tekrar gidip eski kullandığım markadan aldım. Paramın geri iade edilmesini istiyorum.

Seda 277 Okunma

Cevaplar

  • Seda15 Mayıs 2013

    Ürünü incelemek üzere benden aldılar. umuyorum sonucunu da paylaşırlar...

  • Pril Temsilcisi19 Nisan 2013

    Sayın Tüketicimiz; 130 yılı aşkın bir süredir, Henkel insanların yaşamlarını daha kolay, daha iyi ve daha güzel kılan marka ve teknolojiler üreten lider bir firmadır. Dünya genelinde 52.000 Henkel çalışanı 125 ülkede milyonlarca insanın Henkel markalarına ve teknolojilerine güven duymasını sağlamaktadır. Firma bünyesinde 3000’i aşkın araştırma, geliştirme ve uygulama mühendisi sürekli daha kaliteli ve yenilikçi ürün ve sistemlerin üretimi için çalışmaktadır ve siz tüketicilerimizin memnuniyeti en önemli önceliğimizdir. Bu nedenle, konu müşteri memnuniyeti ve ürünlerimizin kalitesi olduğunda taahhüt ve ilkelerimizden asla geri dönmeyiz. Ürünümüz hakkında paylaşmış olduğunuz görüşünüze istinaden müşteri hizmetleri yetkilimizin sizinle gerçekleştirmiş olduğu olumlu görüşme sonucu ürünlerimizi tekrar güvenle kullanmanızı dileriz. Firmamıza ve ürünümüze göstermiş olduğunuz ilgiden ve ürün ile ilgili paylaşımınızdan dolayı teşekkür ederiz.. Saygılarımızla, Türk Henkel Kimya San.veTic.A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön