23 Mart 2013 #1703038

Henkel Çamaşır ve Ev Bakımı Power Aktiv Kalitesi!

Migros' tan Bref Wc power aktiv aldım. Her zaman kullandığım bir üründü. Fiyatını bayağı bir şekilde aşağı düşmüş görünce 2 adet satın aldım. Eve gelip tuvaletime taktım. Sifonu çektim ve power aktivin 1/3 ü akıp gitti. Sifonu çekmesem bile power aktiv akıp duruyordu. 2 günde power aktivden bir şey kalmadı. Aldığım 2. paketi de tuvaletime taktım.


Baktım onda ki durumda aynı. Akıp gidiyor. 2 yıldan beri kullanmakta olduğum diğer power aktivlerde hiç böyle bir sorun yaşamamıştım. Acaba ucuz etin yahnisi yavan olur derler, doğrumu? Bu ucuz ürünler fason olarak mı yaptırılıyor? Henkel gibi bir markaya yakışır mı?

Uğur 243 Okunma

Cevaplar

  • Uğur'un Teşekkür Mesajı05 Temmuz 2013

    Henkel firmasının müşteri hizmetleri yetkilisi tarafımı arayarak, sorunu öğrenmişler ve tarafıma ücretsiz ürünlerinden göndermişlerdir. İlgi ve alakaları için teşekkür ederim. Firma dediğin böyle olur.

  • Pril Temsilcisi25 Mart 2013

    Sayın Tüketicimiz; 130 yılı aşkın bir süredir, Henkel insanların yaşamlarını daha kolay, daha iyi ve daha güzel kılan marka ve teknolojiler üreten lider bir firmadır. Dünya genelinde 52.000 Henkel çalışanı 125 ülkede milyonlarca insanın Henkel markalarına ve teknolojilerine güven duymasını sağlamaktadır. Firma bünyesinde 3000’i aşkın araştırma, geliştirme ve uygulama mühendisi sürekli daha kaliteli ve yenilikçi ürün ve sistemlerin üretimi için çalışmaktadır ve siz tüketicilerimizin memnuniyeti en önemli önceliğimizdir. Bu nedenle, konu müşteri memnuniyeti ve ürünlerimizin kalitesi olduğunda taahhüt ve ilkelerimizden asla geri dönmeyiz. Ürünümüz hakkında paylaşmış olduğunuz görüşünüze istinaden müşteri hizmetleri yetkilimizin sizinle gerçekleştirmiş olduğu olumlu görüşme sonucu ürünlerimizi tekrar güvenle kullanmanızı dileriz. Firmamıza ve ürünümüze göstermiş olduğunuz ilgiden ve ürün ile ilgili paylaşımınızdan dolayı teşekkür ederiz.. Saygılarımızla, Türk Henkel Kimya San.veTic.A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön