24 Ekim 2016

Pril Erimeyen Bulaşık Makinesi Deterjanı Makinede Dağılmıyor!

Malatya Esenlik Marketten satın almış olduğum Henkel grubuna bağlı Pril bulaşık makinesi deterjanı maalesef bulaşık makinesinde dağılmıyor. Bardak ve tabakların üzerinde tortu halinde kalıyor. Firmanın çamaşır.Ev.Bakı[email protected] adresine 20/10/2016'da bu şikayetimi bildirmeme rağmen firma yetkililerinden hiç kimse ne telefonla ne de e-mail olarak dönüş yapmış değiller. Marka değeri oldukça iyi ama personel bakımından sorumsuz insanların çalıştığını düşündüğüm firmanın bir daha ürünlerini kullanmayacağım...

Erkan 1.788 Okunma

Cevaplar

  • Erkan'ın Teşekkür Mesajı24 Ekim 2016

    Müşteri hizmetlerinin geri bildirim için bana dönmesi beni gerçekten mutlu etti. Öncelikle geri dönüşünüz için teşekkür ederim. Almış olduğum bilgiler sayesinde ürünü yanlış kullandığımızı fark ettik. İlginiz için çok teşekkür ederim.

  • Pril Temsilcisi24 Ekim 2016

    Sayın Tüketicimiz; 130 yılı aşkın bir süredir, Henkel insanların yaşamlarını daha kolay, daha iyi ve daha güzel kılan marka ve teknolojiler üreten lider bir firmadır. Dünya genelinde 52.000 Henkel çalışanı 125 ülkede milyonlarca insanın Henkel markalarına ve teknolojilerine güven duymasını sağlamaktadır. Firma bünyesinde 3000’i aşkın araştırma, geliştirme ve uygulama mühendisi sürekli daha kaliteli ve yenilikçi ürün ve sistemlerin üretimi için çalışmaktadır ve siz tüketicilerimizin memnuniyeti en önemli önceliğimizdir. Bu nedenle, konu müşteri memnuniyeti ve ürünlerimizin kalitesi olduğunda taahhüt ve ilkelerimizden asla geri dönmeyiz. Ürünümüz hakkında paylaşmış olduğunuz görüşünüze istinaden müşteri hizmetleri yetkilimizin sizinle gerçekleştirmiş olduğu olumlu görüşme sonucu ürünlerimizi tekrar güvenle kullanmanızı dileriz. Firmamıza ve ürünümüze göstermiş olduğunuz ilgiden ve ürün ile ilgili paylaşımınızdan dolayı teşekkür ederiz.. Saygılarımızla, Türk Henkel Kimya San.veTic.A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön