17 Temmuz
#12274811

Prenses Peruk Saçlarımı Kesmek Yerine Kazıdı

Bugün saçlarımı satmaya gittim. Saçlarımı resmen dibinden kazıyıp koydular besleme saçı gibi oldu. Kalitesizliğin bu kadarı. Hakkımı helal etmiyorum. S*** bey çocuğunun saçlarının hiç uzamadığını söylemişti kim bilir kaç kisinin bu şekilde ahını aldınız.

Aydan Aydan 1.725 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Aydan17 Temmuz

    Eve geldiğimde elimi saçıma attığımda fark ettim Çünkü sadece saçım önden düzgün duruyor resimlerlede bunu ispat edebilirim video değil fotograf gösterdiniz siz nasıl kestiğinizi daha iyi bilirsiniz o yüzden insan kandırmaya gerek yok saçımın sadece ön kısmi toplanabiliyor toplanınca altındaki ve aralarındaki saçlarım dikiliyor saçımı açtığımda ise önden sizin degiminizle uzun arkadan ise felaket duruyor her yerden şekilsizlik. Bu kadar şikayet eminim ki boşuna almamışsınızdır gerçekten yazık vicdanınızı sorgulayın dönüp bir parça uzun sac bırakıp uzun görüntüsü vermekle kesim olmaz.

  • Prenses Peruk Temsilcisi17 Temmuz

    Merhaba Saçlarınızı satmak üzere mağazamıza geldiğinizde size özel kesim tekniğimizi anlattık. Daha önce aynı yontemle kesim yaptığımız bir müşterimize ait video ve fotoğraf gösterdik. Bu krepeli teknik sayesinde istediğinizden yaklaşık 5 cm kadar daha uzun saçlarınız oldu. Üstelik saçlarınız toplanabiliyor bile. Bunları size tek tek izah ettik. Eşinizle beraber mağazamızdan ayrılırken oldukça memnundunuz. Daha sonra buraya şikayet bildirmenizi anlayamamakla beraber çok da üzüldük. "Saçlarımı kazıdılar" ve "kalitesizlik" şeklindeki yanlış ifadelerinizi kesinlikle kabul etmiyoruz. Hatta bu sebeple sırf size cevap verebilmek adına şikayetvar sitesine abone olduk. 1992 yılından beri bu sektörde hizmet veriyor ve her zaman müşteri memnuniyeti esasına göre çalışıyoruz. Yanlış ifadeler ile marka değerimizin düşürülmeye çalışılmasına asla izin vermeyeceğimizi bildirmek isteriz.

Ziyaretçi Yorumları