26 Mayıs
#12027478

Preminyum.com Hesabım 156 Saate Rağmen Ve Maillerime Rağmen Yok!

Adamlar 144 saat geçti vermedi, zümrüt hesabımı diyorum temsilciye yetkililere ilettim diyor ama hesap veren yok, mail atıyorum cevaplayan yok. Canlı destek diyorlar o da açık değil. F** temsilcinin adı, sürekli ilettim deyip duruyor ama hesap hala elimde değil. 156 saat oldu.

Deniz Deniz 391 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Deniz26 Mayıs

    Site hiçbir şekilde irtibata geçmiyor. Ben diğer sitelerin arasından buraya güvenerek zümrüt hesabımı aldım ama iyice sabrımızı taşırdılar. 25 TL bu site yüzünden boşa gidecek eğer hesap verilmezse. Bir daha buradan alışveriş yapmam deme durumuna getirmezler olayı umarım. Veya olayı keşke almasaydım buradan en kötü site. Site ve sahipleri ona olan güvenimi iyice kırdı. Hesabımı artık verir misiniz veya hukuki işleme mi başvurayım. O yazdığınız sözleşmeye degüvenmeyin. Eğer hesabım verilmezse ciddi olarak siteyi şikayet edeceğim ve bir daha alışveriş yapmayacağım. Paramızla biz sürünüyoruz ve sözde garantileri var.

  • Deniz26 Mayıs

    Hesabım maillerime rağmen hala verilmedi canlı destek cevap dahi vermiyor eğer durum birkaç gün daha devam ederse ya zümrüt paketin iadesini isteyeceğim ya da hesabı. Eğer cevap verilmezse ya da reddedilirse isteğim siteyi ve sahiplerini bilişim suçlarına şikayet edeceğim.

Ziyaretçi Yorumları