Premier Sorunları!

Ayse Y. |

3 ay önce A101 'den Premier prc 1013 300wat cam doğrayıcı aldım. Ancak iki defa kullanabildim. İlk kullanışımda soğanı çekti ancak, motoru yanmış gibi koku çıkardı. İkinci kullanışımda çekmek istediğim şeyi çekemedim. Elime alıp bıçağını yerleştirmeye çalıştığımda ise doğrayıcı bıçağı boşlukta dönerek dört parmağımı kesti. İşaret parmağımdaki sınır ve tendon keserek ameliyat olmama neden oldu. Aylarca kullanamadım. Ve şu an parmağım eski işlevini yapamıyor. Nasıl bir üründür anlamadım. Benim bugüne kadar gördüğüm tüm güvenlik kilidi vardır. O bıçak o hazneye oturmadan alet çalışmaz. O dönemde sağlığımla uğraşmak durumunda kalınca hukuki anlamda bir şikayette bulunma fırsatım.


Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Ocak
  13:00

  Değerli müşterimiz:
  Öncelikle yaşamış olduğunuz kazadan ötürü geçmiş olsun dileklerimizi iletiriz. Kullanmış olduğunuz ve tüm rondo cihazlarında emniyet kilidi mevcuttur. Cihazınızda herhangi bir problem olup olmadığı ile alakalı ürünün teknik servisler tarafından kontrol edilmesi gerekmektedir. Hangi bölgeden ulaştığınız konusunda bilgi vermeniz durumunda en yakın bölge servisine yönlendirme yapabiliriz. Ya da merkez teknik servis olarak sürat kargo ile anlaşmamız mevcuttur. Cihazı sürat kargo ile içerisine yaşamış olduğunuz sorunu da not ederek,
  Ferhat paşa mah. Tuzlu dere mevkii, İstanbul yolu üzeri 38/A Çatalca-İstanbul adresine gönderebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için merkez teknik servise ulaşabilirsiniz.

  İyi günler dileriz…