Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
Pozitif Teknoloji ile ilgili
Şikayetin Durumu
 •   Yayında
 •   Cevaplandı
 •   Çözüldü

Ender sonuçtan hiç memnun değil

tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız

 • profile
1 Destekçi
  3 Yorum

Pozitif Teknoloji Apple Pişmanlıktır Sattığı Ürünün Arkasında Durmuyor

12.757
Ender
Ender 07 Mart 12:53
Pozitif Teknoloji Apple Pişmanlıktır Sattığı Ürünün Arkasında Durmuyor
Pozitif Teknoloji Apple Pişmanlıktır Sattığı Ürünün Arkasında Durmuyor
Pozitif Teknoloji Apple Pişmanlıktır Sattığı Ürünün Arkasında Durmuyor

Apple pişmanlıktır pt pt ' den almış olduğum (pozitif teknoloji) Macbook Pro 2021 16 inc bilgisayarımın kasasında renk değişimi oluşmaya başladı. Servise gönderdiğimde Apple ® kozmatik hataları kabul etmiyor cevabı verip tekrar geri gönderdi. Ürünün üzerine herhangi bir kimyasal veya başka bir işlem olmamasına rağmen Apple kozmatik sorunların garanti kapsamında olmadığını söylüyor. Apple bilgisayarı satarken sadece donanım mı satıyor? Müşteri hizmetleri hiç ilgilenmiyor defalarca aradım. Şu anda 40 bin TL'ye satılan bir bilgisayarın arkasında durmuyor. Apple bir dünya markası değil pişmanlıktır. ''Lekeler sizin de tahmin edebileceğiniz gibi kendi kendine oluşmaz. Kullanıcının doğrudan müdahalesi bulunmasa dahi günlük kullanım sonucu (ürünü silerken kullanılan malzemeler dahil olmak üzere) kozmetik olarak yıpranma beklenen durumdur.'' Apple bu cevabı veriyor. 10 defa kullanılan bir bilgisayarda kozmatik hata olmasına rağmen, tüm itirazlarıma rağmen bu komik cevabı veriyor. Bilgisayar çalışıyorsa sorun yok cevabını veriyor. Dava açacağım ve sonuna kadar savunacağım kendimi dalga geçer gibi 40 bin lik bilgisayarda kozmatik hata olabilir bu sizin sorununuz demek ayıptır.

Pozitif Teknoloji Logo
Pozitif Teknoloji25 Mart 16:21
Ender
Ender26 Mart 14:32

Kapalı kutuda geldiğini bizde biliyoruz. Madem test etmelisiniz kullanıcı hatası ise şu yüzden olmuş deyin bende anlayayım. Apple sadece donanım satıyormuş onu anlamış olduk. Hangi nedenle olduğuna dair ne sizin ne Apple Türkiye nin cevabı yok. Saçma sapan cevaplarla geçiştiriyorsunuz. Kırmızı Ferrari alıp sonradan renginin atması gibi bir şey bu. Araba çalışıyorsa bu kullanıcı hatası mı desinler? Apple Türkiye ve pt pişmanlıktan başka bir şey değil.  

 • profile
1 Destekçi
  3 Yorum

Benzer Şikayetler

profile
 • 11.715
 • 21 Haziran

Macbook Pro 14inch Pozitif Teknoloji Değişim İçin Ücret Talebi!

14 inch Macbook Pro aldım ürünün kutusundan çıktığı andan beri alt kapağından ses geliyor. Ürünü Apple yetkili servislerine gösterdim ve fabrika çıkışı olduğunu doğruladılar. Pt teknolojiye yazdım ürünün inceleme sonucu değişim olsa bile ürünün yeni zamlı fiyatından fiyat farkı yapılarak değişim yap...

Devamını Oku
 • profile
 • profile
2 Destekçi
  4 Yorum
profile
 • 11.163
 • 22 Nisan

Pozitif Teknoloji "pt" Teknik Servis Problemi

Aralık ayında Pozitif Teknolojiden "pt"den almış olduğum yeni m1 Macbook Pro 16" bilgisayarımda şarjdayken elektriklenme oluyor. İnternette araştırdığımda Apple mağazalarından alındığında garanti kapsamında değiştirildiğini öğrendim. Ancak pt nin Teknik servis birimini defalarca aramama rağmen bırak...

Devamını Oku
 • profile
 • profile
2 Destekçi
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

3 Yorum

Özlem
Özlem
 

Merhaba aynı sorun bende de var cihazım yeni 1 aylık Macbook Air naptınız sonuç alabildiniz mi acaba bana da yardımcı olur musunuz?

Ender
Ender
 

Renk değişimi sorunu mu var?

Mehmet
Mehmet
 

Sen aldığına dua et biz 46 bine aldık 1 haftadır cihaz ortada yok! Bu firma çok enteresan bir firma.