21 Mart 2013 #1698564

Pozitif Grup Gıda ve Kozmetik Lipitaps Kilo Vermek Yerine Kilo Aldırdı İade Almıyorlar!

26 şubat da internetten Lipitaps adında 2 kutu zayıflama ürünü aldım fakat 4. gününde karnımda müthiş bir şişlik hissettim tartıldığımda 2 kg daha aldığımı gördüm ve durumu müşteri temsilcilerine ilettim ürün bana iyi gelmedi diye böyle bir etki olmayacağını bitinceye kadar kullanmamı söylediler bende kullandım son iki gün müthiş bir mide ağrısıyla karşı karşıya kaldım.


13. gün tekrar müşteri hizmetlerini aradım üründen memnun kalmadığımı ve iadesini istediğimi söyledim iade departmanına ileteceklerini söylediler neredeyse 20 gündür arıyorum beni hep oyaladılar bugünde 15 günü geçmiş iadesi olmaz diyorlar dalga geçer gibi. İnernetteki reklama aldandım ben iki kg aldım iade de vermiyorlar.

Nursel 1.055 Okunma

Cevaplar

  • Nursel25 Mart 2013

    hala hayali iade departmanından ve ya firma yetkilisinden tarafıma herhanbi bir açıklama yapılmamıştır.sabırla ve inatla bekliyorum konuşmalar kayıt altındayken 15 günlük iade süresi var die yazmışken ve ben 13.gün memnun kalmadığımı dile getirmişken nasıl olurda bana zamanaşımına ugramış die bir cevabı verecekler merak ediyorum umarım biran önce tarafıma aydınlatıcı bilgiyi verecek birileri vardır...bu arada iade departmanına ulasamıyoruz dien bir müsteri temsilcisi bir firma çalısanı varsa orda da bir durup düşünüyorum nasıl bir şirket çalışanı iade departmanına ulasamıyor, çalısanların birbirinden haberi olmuyo,yoksa varolmayan iade departmanı mı var göstermelik , ben o iadeyi bizzat yapamadım ne telefonu verildi, ne aratıldım ne de iade talebinde bulunmama ragmen şirkete mail atmama ragmen tarafıma nedense bir türlü dönüş saglanamadı bilginize sunuyorum umarım dikkate alıpda biran önce tarafıma dönüş yaparsınız...bir cevap verirsiniz umarım

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön