29 Nisan 2013

Pozitif Grup Gıda ve Kozmetik Güvenlik Sorunu!

Hürrem Sultan Cilt kremi için firmanın kendi sitesinden ürün sipariş formu doldurdum. Ertesi gün sipariş onayı için aradılar, 119 lira ödemem vardı. Ertesi gün kargo geldi, 119 lira ödemem olduğunu söylendi:ödedim ve paketi açtım. İçinden bambaşka bir ürün çıktı. kargoyu tekrar arayıp ürünü teslim ettim fakat parayı ödemiş oldum.

Firmayı aradım, siparişimin henüz gönderilmediğini, bilgilerime başkaların ulaşabileceğini söylediler. Ama sitenin güvenlik amblemi var ve daha önce de benzer vakalar yaşanmış. buna rağmen kimseyi uyarmadan sipariş almaya devam ediyorlar.

Bilgilerime ulaşan kişi eğer doğru ise ***'dır. Kargo irsaliyesinde bir numara var ama telefona bakan yok. Param da gitti.

Cennet 267 Okunma

Cevaplar

  • Cennet01 Mayıs 2013

    Hürrem Sultan Cilt kremi için firmanın kendi sitesinden ürün sipariş formu doldurdum. Ertesi gün sipariş onayı için aradılar, 119 lira ödemem vardı. Ertesi gün kargo geldi, 119 lira ödemem olduğunu söylendi:ödedim ve paketi açtım. İçinden bambaşka bir ürün çıktı. kargoyu tekrar arıyıp ürünü teslim ettim fakat parayı ödemiş oldum. Firmayı aradım, siparişimin henüz gönderilmediğini, bilgilerime başkaların ulaşabileceğini söylediler. Ama sitenin güvenlik amblemi var ve daha önce de benzer vakalar yaşanmış. buna rağmen kimseyi uyarmadan sipariş almaya devam ediyorlar. Bilgilerime ulaşan kişi eğer doğru ise devrim Yaşar Akbaba'dır. Kargo irsaliyesinde bir numara var ama telefona bakan yok. Param da gitti...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön