20 Mayıs 2014

Pozitif Grup Gıda ve Kozmetik İadeyi Red Etti.

Fat-block reklamlarını izledikten ve sitesini inceledikten sonra 3 kutu fat -block aldım. Her gün düzenli olarak öğlen 2 akşam 2 kapsül olacak şekilde, fakat hiçbir sonuç elde edemedim . Günlük hayatımda da şu tüketen ben şişkinlik yaşadım. Ürünü almadan önce v**bey 15 günlük kullanımda eğer kilo kaybı olmazsa ürün iade garantili dedi.

Şimdi iade departmanı beni aramıyor ve bugün N** hanım soyadını vermek istemeyen çalışanı bana kötü bir üslupla ürünü alamayacaklarını, 15 günlük kullanımın 10 gününü saymayın diyor . Gerçekten ürüne güvendim iade konusu da benim güvenmemi sağladı . Şuan aranmayı bekliyorum eğer iade olmazsa da Tüketici haklarına başvurup hakkımı sonuna kadar arayacağım .

Özge 22.769 Okunma

Cevaplar

  • Özge 22 Mayıs 2014

    hiçbir şekild bilgi verilmeden red cevabı alıyorum hala daha arıyacaklar iki hafta oldu.. kesinlikle bu ürünü almayın yoksa benim gibi hüsrana uğrarsınız bu bilgiyi herkese yayın okuyan arkadaşlar... bn hakkımı sonuna kadar arıyacagım bu sekilde red ile olacak bi olay değil bu.. kımse parayı sokaktan toplamıyor

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön