Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Poyrazwifi Asla Destek Olmuyor

profile
04 Şubat
2.166

Poyrazwifi destek olmuyor. TurkNet ®'ten Poyrazwifi'ye geçiş yaptım 3 gün evvel, Şu anda internetim kesilmiş durumda. Müşteri hizmetlerini arıyorum abone numarası tuşladığım halde tekrar tekrar tuşlama yapmamı istiyor ve asla bağlamıyor müşteri hizmetlerine. WhatsApp ® destek hattına yazdım dönüş yapılmadı.

Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.

Benzer Şikayetler

Poyraz Wi-Fi Abonelik İptali Ve Müşteri Hizmetleri

profile
22 Ağustos
675

25.08.2023 cuma günü aboneliğimi iptal etme kararı aldım. Müşteri temsilcileri ve teknik ekip ile yaşadığım deneyimler hiç iyi değil. Diğer yorum yapan arkadaşlar da benimle aynı fikirde. Fazla yorum yapmaya hatta bir şey sormaya bile gerek yok.

1 Destek
1

Poyraz Wi-Fi Poyraz Wi-Fi İnternet Hizmetinde Sürekli Kesinti Yaşıyorum!

profile
08 Ağustos
350

3 haftadır internetim 2 günde bir düzenli olarak 40-45 dakika'lik periyotlarla kesiliyor. Her seferinde müşteri hizmetleriyle konuşup durumu anlattığımda teknik ekip yollanamayacağını ancak yollamak için önce bu şirketin teknik ekibinin uzaktan kontrolünden sonra sorun devam ederse teknik ekip yolla...

2 Destek

Poyraz Wi-Fi İnternet Bağlantı Sorunu

profile
04 Ağustos
211

Yaklaşık 10 gündür Poyraz Wi-Fi diye bir internet bağlantısına abone oldum. Bağlantı sürekli kopuyor bazen uzun sure de gelmiyor. WP üzerinden müşteri hizmetlerine sürekli iletiyorum, artık bağlantı kopmasını söylemekten bıktım usandım. Su kısa sure de bağlantı sayısız kez koptu. Size bilgi vereceği...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Seyhun

Benzer şeyleri yaşıyoruz kardeşim 30 ocakta geçiş yaptım 3 Şubat'tan beri internet yok. 08503467346 bu numarayı arayıp direk 3'ü tuşlarsan müşteri hizmetlerine direk bağlanırsın gerçi bir faydası olmayacaktır ama neyse.

Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.
Benzer Şikayet Yaz