Posav Teknoloji-Bidunyaurun.com'dan Aldığım Uydu Alıcısının İadesi!

Serpil Z. |

21.06.2013 tarihinde ki telefon görüşmesi ve diğer tarihtekiler kayda alınmıştır. Altınla ilgili henüz bir gelişme yok. Bana navigasyon aleti de demişleri o gelmedi. Ayrıca bu dijital uydu alıcısını iade etmek istiyorum. Bu sorunlarımı sonuçlandırırsanız ve bizzat ilgilenirseniz sevinirim.

Gönderdikleri tablet zaten 149 TL piyasa fiyatı 200 TL telefon diğerleri de kol saati 2 adet ve bunlara 950 TL para aldılar. Bu sizce doğrumudur. Kısa zamanda bana bilgi verir ve sonuçlandırırsanız başka yollara başvurmayacağım. Sizin bu sorunu çözeceğinize inanıyorum. Bidunyaurun.com İnternetten alışveriş yapma güvenirliğimi yok etti.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serpil Z.
  16 Temmuz
  12:24

  daha önceki sorunlarımın giderildiğini bildrmiştim. ancak 1 gram altın yerine 0. 25 gr. altın gönderildiğini bilditdim. ayrıca navigasyon aleti çıkmadı. dijital uydu aletini iade detmeyi yerine başka bir ürün yada ücretinin geriye iadesini talep. etmiştim. görüşmeler. telefonlarında kayıtlıdır. bu şikayetlerimin giderilmesini istemiştim. sonuç olarak bana hep aynı mesajı gönderiyorsunuz. bunu anlayamadım neden. şimdiden teşekkür eder sorunumun çözülmesini rica ederim.

 • Serpil Z.
  15 Temmuz
  22:06

  umarım bu sorunumuda çözersiniz

 • Serpil Z.
  15 Temmuz
  21:59

  ayrıca müşteri hizmetlerinizede gerekli bilgiyi vermiştim.

 • Serpil Z.
  15 Temmuz
  21:58

  takdir sizin.

 • Serpil Z.
  13 Temmuz
  19:15

  nasıl yani hizmet veremiyorsunuz anlamadım.şikayet var sitesi bunu nasıl çözeer peki

 • 13 Temmuz
  12:24

  Merhaba,

  Şikayetinizle ilgili daha önce tarafınıza bilgi aktarılmış ve çözüm sağlanmıştır. Bundan sonraki süreçte de her türlü yardımda bulunulacaktır. Ancak firmamıza ait bir müşteri hizmetleri hattı bulunup 2 yıl boyunca ürünlerinizle ilgili her türlü bilgi, şikayet ve diğer işlemler için bizimle irtibata geçmeniz gerekmektedir. Müşterilerimizin her türlü bilgi, talep ve şikayeti için şikayetvar sitesi üzerinden hizmet verememekteyiz. Hassasiyetinizi rica ederiz.

  Saygılarımızla..
  Posav Teknoloji