Posav Teknoloji-Bidunyaurun.com Ürün Kalitesi ve Ücreti!

Serpil Z. |

Bugün saat 10'da Habertürk'te canlı yayın yapılacak diye bir telefon geldi. Katılırmısınız diye sordular fakat bu olaydan eşimin haberi yoktur. Adımı açıklanmadan şikayetim okunursa sevinirim. Tablet tamam, tansiyon aleti tamam, navigasyon aleti gelmedi. Dijital uydu hiç işe yaramıyor. Telefon tamam. 1 Gr altın dediler 0. 25 Gr altın geldi.

500 dakika hediye kontör yükledik diyorlar bunu ispat edemiyorlar. Saatleri güzel değil beğenmedikletimi geri gönderip paramın banka hesabıma yatırılmasını ve neticeden bana bilgi verilmesini istiyorum.

Etiketler :

Ürün Fiyat-Ödeme Ürün Kalitesi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serpil Z.
  28 Temmuz
  11:49

  beni o544 nolu telefondan aratıp şikayet var ın kanal türkte yayınlanacağını ve bu programa telefonla katılmamı isyemişlerdi.o yüzden ben size bu yazıyı yazdım.

 • 24 Temmuz
  17:30

  Merhaba,

  Daha önce iletmiş olduğunuz şikayetle ilgili olarak tarafınıza bilgilendirme yapılmış ve yardımcı olunmuştur. Sonraki süreçte de müşteri hizmetlerinle iletişime geçmeniz tarafınıza iletilmiştir. Ancak farklı şikayetlerle, yalan beyanlarla oluşturduğunuz yeni bildirimlerin niyeti anlaşılamamaktadır. Kanaltürkle herhangi bir ilişkimiz ve çalışmamız bulunmamaktadır. Diğer bütün büyük firmalara oranla alışverişlerimizden sadece gördüğünüz kadarı şikayet oluşturmaktadır. Binlerce müşterimiz, ürünlerini garanti sürecinde memnun bir şekilde kullanmaktadırlar. Hassasiyetinizi ve anlayışınızı rica eder, müşteri hizmetlerimizle iletişim kurmanızı önemle bildiririz. Aldığınız ürünlerin garantileri mevcuttur ve firmamızın iletişim kanalları tüm müşterilerimize açıktır. Şikayetvar sitesi, firmamızın müşteri hizmetleri hattı değildir.

  Saygılarımızla..
  Posav Teknoloji