16 Eylül 2013

Posav Teknoloji-Bidunyaurun.com Telefonda Tehdit Ediyor!

Posav Teknoloji-Bidunyaurun.com ve Metro Elektronik sözde firmalar onlarca ayrı numaralardan aynı şekilde milyonlarca vatandaşımızı mesaj atarak yanıltmakta ve mesaj gönderdikleri numaraları aradığımızda karşımıza çıkan kişiler birde biz suçluymuşuz gibi tehdit etmekte. Savcılığa suç duyurusunda bulunmama rağmen takipsizlik kararı verilmektedir. Hem özel hayatımıza müdahale var durmadan mesaj atıyorlar.

Rahmi 318 Okunma

Cevaplar

 • Posav Teknoloji-Bidunyaurun.com Temsilcisi25 Ekim 2013

  Müşterimizin Şikayeti Üzerine, Kendisiyle görüşülmüş, şikayeti çözümlenmiştir. Saygılarımızla.. Posav Teknoloji

 • Rahmi 10 Ekim 2013

  bir ikigün daha beklicem eyer bir cevap gelmesin veya para hesabıma yatmasın hem icraya vericez icra yoluyla tahsilat hemde birdaha muhatab bile almıcam davalara devam edicem ve kaçkişiyle aynı şikayet dilekçemi ve savcılık soruşturmamı sürdürücem bunlar oyalama taktigi uyguluyorlar bunu net bir şekilde anladım çünkü kaç kişiyi aynı durumda oyalıyorlar net bir şekilde ortada

 • Rahmi 07 Ekim 2013

  sayın sultan hanım bugün ayın yedisi oldu ne aradınız nede kıredi kartıma nede hesabıma paramı iade ettiniz siz beni oyalamak ve bu işin arkasını bırakmamı istiyorsunuz sanırım zaten öyle istediginizi de söylediniz istiyorsanız size savcılık dilekcemi ve tehdit mşjları olan savcılık tutanaklarını da dosya numarasını da faxlayayım arzu ederseniz galiba benim çitdiyetimi anlamadınız her geçen gün aleyhinize işliyor bunu asla unutmayın sonra telafisi olmayacak istiyorsanız avukatımın tel numarasını vereyim onunla görüşün dilekçemin ve dosya numarasını fax istiyorsanız göndereyim davam devam ediyor bilginize.

 • Posav Teknoloji-Bidunyaurun.com Temsilcisi19 Eylül 2013

  Merhaba, Öncelikle gelen şikayetlerin değerlendirilmesi için ilgili birimimiz görüşme gerçekleştiriyor. Tehdit ve diğer konular sesli kayıt sistemimizde yer aldığından savcılık talebiyle ispatlanabilir. Ki ilgili birim zaten bu tip görüşmelerin oluşmaması adına da görüşme kayıtlarını dinlemektedir. Mesaj ve diğer talepler numara engellenmesi sonucunda sistemden çıkarılmaktadır. Şikayetin, müşterinin memnuniyeti doğrultusunda sonuçlandırılabilmesi adına görüşme sağlanması gerekmektedir. Ancak müşteriye ulaşılamamaktadır. Bu şekilde şikayet adına herhangi bir yardımda bulunulması söz konusu değildir. Ayrıca gönderilen şikayetleri yayımlayan kurum "Şikayetvar" sitesidir. Tarafımızdan bir müdahale olması söz konusu değildir. Saygılarımızla.. Posav Teknoloji

 • Rahmi 17 Eylül 2013

  ve yüzlerce kişiyle birleşme kararı aldık birlikte suc duyurusunda bulunacagız .t.c cumhuriyet savcılarına başka canlar yanmasın ve başımıza gelebilecek her tür olaylardan bidünya.com.posav.teknoloji.ve metro elektronik yetkilileri sorumludur dilekceside savcılıga verilmiştir.dostlar birleşme zamanı.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön